X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електричне коло та його елементи

Завантажити презентацію

Електричне коло та його елементи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електричне коло та його елементи Мета: дати учням загальне уявлення про електричне коло та його елементи, сформувати уявлення про провідники і непровідники електричного струму, ознайомити зі способами зображення електричних кіл, навчити читати найпростіші електричні схеми та їх креслення; формувати навички монтажу електричного кола, визначення відповідності між об‛єктами і їх умовними позначеннями; виховувати бережливе ставлення до енергетичних ресурсів.

Слайд 2

Що називають електричним струмом? Провідники електричного струму.

Слайд 3

Назвіть джерела електричної енергії

Слайд 4

Застосування електричної енергії

Слайд 5

Поясніть будову гальванічного елемента та батарейки

Слайд 6

Слайд 7

Схеми електричних кіл

Слайд 8

Кросворд 1. Провідники струму в металах. 2. Електричні прилади мотоциклів, автомобілів працюють від … 3. Пристрій, який виробляє електричну енергію, називають … електричної енергії. 4. Бережливість, ощадливе використання чого-небудь - … . 5. Великі генератори, які працюють завдяки механічної енергії руху води, вітру, спалювання, поділу атомів - … . 6. Рух, який відбувається весь час називають … . 7. … - прилад чи машина, які працюють за рахунок використання електричної енергії. 8. Упорядкований рух заряджених частинок називають - … . 9. Складання приладів, машин за певними схемами, кресленнями. 10. Касетний програвач компактного розміру з навушниками або колонками.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика