X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
правила загартовування

Завантажити презентацію

правила загартовування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила загартування, їх дотримання в різних умовах

Слайд 2

Урок 8. Тема. Правила загартування, їх дотримання в різних умовах. Мета: поглибити знання учнів про вплив загартування на здоров'я;дати дітям поради щодо загартування; виховувати прагнення систематично займатися загартуванням, аби зміцнити здоров'я.

Слайд 3

Загартування зима весна літо осінь

Слайд 4

Що допомагає загартуванню? Сонце; Повітря; Вода.

Слайд 5

Загартування сонцем Не перегрівайтеся! У перші дні засмагай на сонці не більше 10 хвилин. Найкраще засмагати до 11 години ранку й після 17 години дня. Захищай голову від сонячних променів.

Слайд 6

Загартування повітрям Спи з прочиненою квартиркою. Щоденно гуляй і грайся на свіжому повітрі. Роби повітряні ванни у літню пору – на вулиці, взимку – в кімнаті, відкривши кватирку. Одягайся за погодою – не перегрівай свій організм теплим одягом.

Слайд 7

Загартування водою Обтирай тулуб змоченими у воді руками, а потім енергійно розітри шкіру рушником до відчуття приємної теплоти. Найкращий час для загартовування водою – ранок, після фізичної зарядки. Для загартовування водою використовуй душ. Спочатку температура води повинна бути 36 градусів, а потім її поступово знижуй до 20 – 15 градусів. Чудовий вид загартовування – холодні ванни для ніг. Найкращий час – перед сном. Влітку купайся і плавай у штучних і природних водоймах.

Слайд 8

Прислів'я Чиста вода - для хвороби біда. Вода – це здоров'я, вода – це краса. Вода – це цілюща ранкова роса. Сонце – батько, вода – наша мати.

Слайд 9

Тематичне оцінювання . Тести Режим дня – це.. 4. Що потрібно для здорового росту й розвитку дитини? а) правила поведінки в школі; а) заняття спортом; б) правила, яких треба в) знання іноземної мови. дотримуватися протягом дня; б) різноманітне харчування ; в) розклад уроків. 5. Для здоров'я корисні... 2. Гігієна школяра – це.. а) овочі та фрукти; а) миття рук; б) продукти, збагачені б) чищення зубів; йодом; в) носіння брудного взуття. 6. На організм позитивно впливають... 3. Основні правила загартування а) сонце, повітря, вода; передбачають.... б) блискавка, грім; а) щоденні прогулянки на свіжому в) телевізор. повітрі; б) щоденне приймання водних процедур; в) загартовування тоді, коли захочеться. 1.б; 2.а; 3б; 4. б; 5. а; 6. а.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)