X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила поведінки на водоймах взимку

Завантажити презентацію

Правила поведінки на водоймах взимку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила поведінки на водоймах взимку Мультимедійний супровід до бесіди з охорони життя та здоров’я дітей

Слайд 2

От і морози. Стовпчик термометра впевнено тримається на мінусових позначках. Наші водойми поступово вкриваються першою ще тонкою та ненадійною кригою. Вона завжди небезпечна, а до того ж ще й зрадлива: без шуму та тріску крига раптово провалюється під ногами.

Слайд 3

Навіть узимку лід може бути крихким, тому вирушати на річку чи озеро поодинці неварто. Пам'ятайте: з початку зими небезпечною є середина водойми, а вкінці - ділянка біля берега. Як правило, більшість трагічних випадків на кризі трапляється, через незнання чи недотримання елементарних правил поведінки на водоймах.

Слайд 4

Як що Ви все ж таки зважились піти на кригу, то в першу чергу, визначите товщину льодового покриву. Безпечним є лід товщиною 5-7 см - для однієї людини; більше 20 см - для групових ігор і катання на ковзанах.

Слайд 5

Там, де є примерзлі гілки, трава чи інші придмети, лід завжди тонший та крихкіший. Особливо, небезпечно ходити на кризі там, де є швидка течія, у місцях де впадає річка, скидаються каналізаційні чи промислові води.

Слайд 6

Якщо під Вами затріщав лід і зявилися тріщини, не лякайтесь і не біжіть від небезпеки, тут потрібна обережність і неквапливість в рухах. Плавно лягайте на кригу і відкочуйтесь в безпечне місце.

Слайд 7

Допомагаючи постраждалому, неможна йти, слід повзти, розвівши руки в боки. При можливості подайте потерпілому предмет, за який він зможе ухопитися - це може бути власний одяг, жердина чи гілка. Підповзати надто близько до потерпілого, теж не варто,щоб не потрапити у воду. Кидати зв'язані пояси чи шарфи потерпілому можна лише з безпечної відстані 3-4 м до нього. Слід діяти рішуче, бо людина в холодній воді швидко переохолоджується. Попросіть потерпілого працювати ногами - так буде легше витягнути його з ополонки. Не дозволяйте йому підійматись на ноги, нехай він повзе вслід за Вами до берега.

Слайд 8

Знаходячись в безпечному місті на березі, викличте "швидку медичну допомогу", при можливості надайте першу допомогу, необхідну при охолодженні організму. А якщо вам раптом доведеться стати свідком нещасного випадку, телефонуйте до служби порятунку «101»

Слайд 9

Щоб не сталося біди-обирайте безпечні місця для зимових розваг!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)