X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
поведінка з рідними

Завантажити презентацію

поведінка з рідними

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основи здоров'я 2 клас Підготувала Смілянець С. М., вчитель початкових класів Уманської міської гімназії Поведінка з рідними, товаришами, друзями, знайомими, незнайомими

Слайд 2

Соціальна складова здоров'я Урок 9. Поведінка з рідними, товаришами, друзями, знайомими, незнайомими. Мета: поглибити знання учнів про правила поведінки з рідними, товаришами, друзями, знайомими, незнайомими; показати дітям важливість ставлення до інших з повагою, виконання вивчених правил культурної і безпечної поведінки; виховувати бажання дотримувати правил етикету та безпечної поведінки.

Слайд 3

Опиши себе Ім'я; Вік; Зріст; Колір волосся; Колір очей; Характер; Звички.

Слайд 4

Внутрішні якості людини Вилучіть ті, які жодним чином вас не стосуються. Доведіть це? Розумний, чуйний, дурний, жадібний, злий, доброзичливий, добросердний, брехун, насмішник, ласкавий, непосида, грубий, працелюбний, ябеда, правдивий.

Слайд 5

Поважати інших Цінувати думку, дорожити дружбою, уважно слухати, не втручатись у розмову, бути ввічливим, поздоровляти, вітатися, дякувати, казати приємні слова тощо.

Слайд 6

Знайомі та незнайомі

Слайд 7

Правила Не розмовляй з незнайомими; Не погоджуйся на пропозиції незнайомців; Не погоджуйся гратися з незнайомцями; Не грайся на вулиці з настанням темряви.

Слайд 8

Ваша безпека залежить від вашої поведінки

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)