X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Молодь обирає здоров’я

Завантажити презентацію

Молодь обирає здоров’я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Молодь обирає здоров’я підготували учні 8-А класу

Слайд 2

Мета: узагальнити знання про здоров’я, формувати бажання вести здоровий спосіб життя; поглибити знання про шкідливі звички та їх вплив на здоров’я; виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я

Слайд 3

Для здоров’я необхідні: ранкова зарядка, фізкультура; здорове харчування; різноманітні види спорту; правильний режим навчання і відпочинку; загартування.

Слайд 4

Наш вибір - спорт

Слайд 5

Я мрію про здорове, щасливе майбутнє

Слайд 6

… моя мета в житті – вивчитись у школі, в університеті. Отримати гарну освіту, потім виростити своїх дітей і теж їх вивчити у школі. Я не хочу палити, вживати спиртні напої. Я не можу уявити, якби це побачили мої діти чи рідня… (Рискаль Настя)

Слайд 7

… я хочу стати відомим, мати цікаву професію, вірного друга, щасливу сім’ю. Я хочу навчитися все робити своїми умілими руками і, звичайно, ніколи не хворіти. Я мрію бути впевненим у власних силах. Впевнена у собі людина майже ніколи не здається, завжди досягає успіху. Людина не народжується з позитивними чи негативними рисами. Її вихованість залежить від оточення, рідних, друзів, вчителів, занять за інтересами. Я постійно займаюся спортом, росту у хорошій працелюбній родині. Багато допомагаю батькам по господарству. Я намагаюся боротися з недоліками, шкідливими звичками. Не завжди у мене вистачає сили волі протистояти негативним вчинкам - лінощам, недисциплінованості, палінню. (Латохін Валентин)

Слайд 8

Я дивлюся у своє майбутнє впевнено, я створюю його вже зараз. Я хочу, щоб моє майбутнє було сповнене щастям, щоб воно було кольоровим. Навіть якщо у мене будуть виникати труднощі, я зможу їх здолати. Але деяким людям у майбутньому можуть заволодіти паління, наркотики, алкоголь. Страшно, коли людина може цьому піддатися. 200 млн. людей на планеті Земля у віці від 15 до 64 років вживають наркотики. Я не хочу, і зі мною такого ніколи не буде, я в цьому впевнена, адже це моє переконання. Я хочу бачити своє майбутнє світлим, а не туманним від диму сигарет. (Погорєлова Альона)

Слайд 9

Я часто замислююсь над своїм майбутнім. І мене тривожить думка, яким воно буде. Не є дивиною для багатьох зустріти просто на вулиці молоду особу, яка палить або випиває. На сьогодні багато людей ведуть нездоровий спосіб життя. Вони власними руками гублять себе і своє майбутнє. Нажаль, курці і залежні від алкоголю не замислюються про те, яке буде здоров’я їхніх дітей. Отже намагатимусь сама усвідомити і розповісти іншим, що гарне майбутнє можливе тільки тоді, коли люди відмовляться від шкідливих звичок. (Дубчак Марина)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)