X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Куріння

Завантажити презентацію

Куріння

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Альтернативні джерела енергії Підготували учні 9-А класу Бондаренко Н.,Хабенко М.

Слайд 2

Які джерела енергії людина може використовувати, не наносячи негативного впливу природі?

Слайд 3

Вступ Сучасна людина як енергетичний ресурс найбільш часто використовує паливо. Паливні ресурси відносять до вичерпних,і за розрахунками, при теперішньому темпу використання вони закінчаться через 200 років. Паливні джерела енергії забруднюють навколишнє середовище.

Слайд 4

Класичні види джерел енергії Па ливо— горючі природні або штучні речовини, при горінні яких виділяється велика кількість тепла.

Слайд 5

Альтернативні джерела енергії Використання паливних видів енергії недоцільно та шкідливо для природи Більш раціональним є використання невичерпних, альтернативних джерел енергії.

Слайд 6

Альтернативні джерела енергії Сонячна енергія Гідро-енергія Енергія вітру Гео-термальна енергія Біопаливо

Слайд 7

Сонячна енергія Сонячна енергія — енергія від Сонця в формі радіації та світла. Найбільше СЕС розташовано у Криму.

Слайд 8

Сонячні батареї встановлюють на дахам для автономного забезпечення енергіею.

Слайд 9

Гідроенергія Гідроенергія-енергія, отримувана з водних ресурсів. З метою максимального використання гідроенергії річок на них споруджують не окремі ГЕС, а каскаді таких станцій. Україна використовує лише 20% свого гідроресурсного потенціалу.

Слайд 10

Вітрова енергія Вітрова енергетика-це використання кінетичної енергії вітру. Найсприятливішими регіонами для спорудження ВЕС є Карпати і Крим.

Слайд 11

Геотермальна енергія Геотермальна енергія це енергія термальних підземних вод. Геотермальні електростанції розташовані на гейзерах. Потік води рухає турбіну,що з’єднана з електричним генератором.

Слайд 12

Біопаливо Біопа ливо органічні матеріали,що використовуються для виробництва енергії. Офіційне визначення біопалива — будь-яке паливо мінімум з 80 % вмістом матеріалів, отриманих від живих організмів, зібраних в межах десяти років перед виробництвом. Біопаливо-поновлюване джерело енергії.

Слайд 13

Висновок Отже,людина може використовувати альтернативні джерела енергії, які не шкідливі для навколишнього середовища, однак в наш час цей метод не дуже поширений, внаслідок низької ефективності в порівнянні з паливом.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)