X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
куріння

Завантажити презентацію

куріння

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив куріння, алкоголю та наркотиків на здоров’я

Слайд 2

Вплив куріння, алкоголю та наркотиків на здоров’я Підготував учень класу

Слайд 3

Паління – підступний ворог людства, найпоширеніша шкідлива звичка! Сигарети містять нікотин, отруйні смоли і багато інших канцерогенів. Нікотин вбиває шість видів бактерій, з них вісім видів - корисних

Слайд 4

Нікотинову кислоту , яка необхідна для людського організму, виробляють спеціальні клітини. Коли людина курить, ці клітини перестають працювати,а тому виробляється сильний потяг до сигарет. Паління починає вбивати з першої сигарети.

Слайд 5

Цигарковий дим « багатий» на більш ніж 4 тисячі хімічних сполук, шкідливих для здоров’я . Одна викурена цигарка вкорочує життя на 15 хвилин

Слайд 6

Дим сигарет забруднює легені, спричиняє кашель. Курці частіше хворіють на рак. Здорові легені Легені курця

Слайд 7

Нікотин – надзвичайно сильна отрута, яка діє переважно на нервову систему і травлення. У людей, які палять кровоносні судини втрачають еластичність, стають крихкими.

Слайд 8

Курці отруюють не тільки себе, а й тих хто біля них. В кімнаті накуреній будеш сидіти, НЕ буде у тебе тоді апетиту. І біль в голові будеш ти відчувати, А в розвитку фізичному будеш відставати.

Слайд 9

Від диму сигарет жовтіють зуби й пальці. Нікотин утрудняє роботу серця, прискорює пульс. З рота погано пахне.

Слайд 10

Курити не модно - модно бути здоровим!

Слайд 11

Алкоголізм – це важка недуга. На неї хворіють ті, хто часто вживають спиртні напої.

Слайд 12

Алкоголь всмоктується в кров, ним можна отруїтися і вмерти. Через систематичне отруєння алкоголем можливо захворіти на цукровий діабет. Серед причин смертності алкоголізм на третьому місці.

Слайд 13

Від алкоголю страждають усі внутрішні органи, особливо мозок. Майже всі алкоголіки страждають на цироз печінки, туберкульоз легень.

Слайд 14

Отруєння мозку призводить до того, що людина втрачає здатність мислити - у неї погіршується пам’ять, слабшають розумові здібності.

Слайд 15

Алкоголь « тисне » на дитину: знижується увага вона погано росте

Слайд 16

П’яна людина небезпечна для інших,бо вона не контролює своїх вчинків. На грунті алкоголізму скоюються важкі злочини. Уникайте п’яниць!

Слайд 17

Запам’ятайте! Найкращий спосіб не стати алкоголіком - не вживати спиртного. Здоров’я – за гроші не купиш

Слайд 18

Наркоманія – хворобливий потяг до вживання наркотиків. Наркотики – це хімічні речовини, більшість яких є токсинами ( тобто отрутою), які спричиняють у людини стан сп’яніння. Рак волі – так називають наркоманію. Наркоманія важко виліковується

Слайд 19

Багато наркоманів хворіють на вірусні інфекції та СНІД В них розвивається захворювання печінки і нирок. Вік життя наркоманів в середньому на 20 – 25 років менший, ніж у нормальних людей.

Слайд 20

Під впливом наркотиків знищується неповторна особистість людина не контролює свої емоції вона втрачає волю

Слайд 21

У наркоманів неприємний запах від тіла, із рота. Проблеми із шлунком, поноси, нудота . Шкіра стає зморщеною. Швидко втрачають вагу, старіють. Запалення повік, носа. На місці ін’єкцій виразки.

Слайд 22

Запам’ятайте! Легко піддаються втягненню в наркоманію морально – нестійкі люди, недисципліновані, схильні до правопорушень. Життя доводить – ті, хто рано починають зловживати тютюном, алкоголем, - легко звертають до наркотиків. Наркотики діють на дівчат ще сильніше, ніж на хлопців, - вилікувати їх майже неможливо.

Слайд 23

Ніколи не пробуйте наркотиків. Це може призвести до біди. Бути здоровим – модно, стильно, класно!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)