X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фізична складова здоров'я

Завантажити презентацію

Фізична складова здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Фізична складова здоров’я»

Слайд 2

А. 10-11 до 14-15 років; Б. 8-9 до 12-13; В. 7-8 до 14-15; Г. 12-14 до 15-16.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

А. починається й закінчується на два роки раніше, ніж у хлопчиків; Б. починається й закінчується на два роки пізніше, ніж у хлопчиків; В. починається раніше, ніж у хлопчиків, а закінчується пізніше; Г. починається пізніше, ніж у хлопчиків, а закінчується раніше.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

А. жодним чином не позначається на функціонуванні його фізіологічних систем; Б. призводить до ускладнень у функціонуванні серцево-судинної, дихальної системи та інших фізіологічних систем; В. є незвичайним для цього періоду явищем; Г. не впливає на роботу серцево-судинної системи.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

А. життя в суспільстві; Б. соціального розвитку; В. пристосування до спільного життя з іншими людьми; Г. реалізації спадкової програми.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

А. невміння знайти своє місце в соціумі; Б. невміння відповідати за свої вчинки; В. невміння бути самостійним і прогнозувати свою поведінку в різних життєвих ситуаціях; Г. уміння одержувати потрібну інформацію й аналізувати її відповідно до своїх цілей у різних сферах життя.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

А. уповільнення; Б. прискорення; В. сталість; Г. підростаюче покоління.

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

А. відставання людини в розвитку, яке виявляється в збереженні в дорослому віці фізичних та інтелектуальних рис, властивих дитячому віку; Б. прискорення розвитку, поява у фізичному вигляді дорослих рис; В. уміння залишатися самим собою; Г. уміння зовні виглядати дорослим.

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

А. несамостійністю; Б. відповідальністю; В. розвиненою волею; Г. умінням швидко розв’язувати свої проблеми.

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

А. готовність створювати родину, мати власних дітей і нести за них духовну й матеріальну відповідальність; Б. нікого не слухатися; В. готовність створювати родину, мати власних дітей, але не нести за них духовної й матеріальної відповідальності; Г. усіма командувати.

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

А. мати професію, бути економічно незалежною та забезпечувати себе матеріально; Б. не враховувати інтереси інших людей; В. одержувати допомогу від батьків; Г. одержувати допомогу від своїх дітей.

Слайд 30

Слайд 31

Слайд 32

А. спостереження, контроль, вимір; Б. розуміння; В. відображення; Г. відчуження.

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

А. гарний настрій; Б. артеріальний пульс; В. поганий настрій; Г. посмішка.

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

А. знижується; Б. підвищується; В. не змінюється; Г. пульс зникає.

Слайд 39

Слайд 40

Слайд 41

А. голова піднята, грудна клітка пряма, плечі розташовані на одному рівні; Б. голова виходить за повздовжню вісь тіла (опущена голова); В. плечі зведені вперед, підняті (асиметричне положення плечей); Г. кругла спина, запала грудна клітка.

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

А. звична невимушена поза людини, яка стоїть; Б. важке захворювання опорно-рухового апарату, представлене викривленням хребта у фронтальній площині й скручуванням навколо своєї вертикальної осі, що проявляється в молодому віці й прогресує в міру росту організму; В. сплощення зводу стопи; Г. зміна форми грудної клітки.

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)