Фізична складова здоров'я
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
А. починається й закінчується на два роки раніше, ніж у хлопчиків; Б. починається й закінчується на два роки пізніше, ніж у хлопчиків; В. починається раніше, ніж у хлопчиків, а закінчується пізніше; Г. починається пізніше, ніж у хлопчиків, а закінчується раніше.
А. жодним чином не позначається на функціонуванні його фізіологічних систем; Б. призводить до ускладнень у функціонуванні серцево-судинної, дихальної системи та інших фізіологічних систем; В. є незвичайним для цього періоду явищем; Г. не впливає на роботу серцево-судинної системи.
А. життя в суспільстві; Б. соціального розвитку; В. пристосування до спільного життя з іншими людьми; Г. реалізації спадкової програми.
А. невміння знайти своє місце в соціумі; Б. невміння відповідати за свої вчинки; В. невміння бути самостійним і прогнозувати свою поведінку в різних життєвих ситуаціях; Г. уміння одержувати потрібну інформацію й аналізувати її відповідно до своїх цілей у різних сферах життя.
А. відставання людини в розвитку, яке виявляється в збереженні в дорослому віці фізичних та інтелектуальних рис, властивих дитячому віку; Б. прискорення розвитку, поява у фізичному вигляді дорослих рис; В. уміння залишатися самим собою; Г. уміння зовні виглядати дорослим.
А. несамостійністю; Б. відповідальністю; В. розвиненою волею; Г. умінням швидко розв’язувати свої проблеми.
А. готовність створювати родину, мати власних дітей і нести за них духовну й матеріальну відповідальність; Б. нікого не слухатися; В. готовність створювати родину, мати власних дітей, але не нести за них духовної й матеріальної відповідальності; Г. усіма командувати.
А. мати професію, бути економічно незалежною та забезпечувати себе матеріально; Б. не враховувати інтереси інших людей; В. одержувати допомогу від батьків; Г. одержувати допомогу від своїх дітей.
А. голова піднята, грудна клітка пряма, плечі розташовані на одному рівні; Б. голова виходить за повздовжню вісь тіла (опущена голова); В. плечі зведені вперед, підняті (асиметричне положення плечей); Г. кругла спина, запала грудна клітка.
А. звична невимушена поза людини, яка стоїть; Б. важке захворювання опорно-рухового апарату, представлене викривленням хребта у фронтальній площині й скручуванням навколо своєї вертикальної осі, що проявляється в молодому віці й прогресує в міру росту організму; В. сплощення зводу стопи; Г. зміна форми грудної клітки.
Схожі презентації
Категорії