X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
дитина вдома

Завантажити презентацію

дитина вдома

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1клас Природознавсто Презентацію підготувала вчитель Вирівської ЗОШ І-ІІступенів Шматкова Олена Володимирівна

Слайд 2

Нумо, діти, підведіться, Одне одному всміхніться! Пролунав уже дзвінок — Починаємо урок.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Небезпека 1. Гострі, колючі та ріжучі предмети

Слайд 7

Правила Колючими, ріжучими предметами користуйся лише в присутності дорослих і з їхнього дозволу. Ніколи не користуйся незнайомими інструмен-тами. Передавай ніж, ножиці, шило тупим кінцем. Ріж завжди в напрямі від себе. Не залишай гострі предмети без нагляду. Усі гострі предмети та ті, що колють і ріжуть, обов’язково клади на свої місця.

Слайд 8

Небезпека 2. Ліки

Слайд 9

Швидка допомога 103

Слайд 10

Небезпека 3. Побутова хімія

Слайд 11

Правила Незнайомі предмети до рук не бери. Не відкривай жодних упаковок із побутовою хімією. Отруйні і вибухонебезпечні речовини, повинні зберігатися окремо. Не користуйся сірниками поблизу банок або пляшок із різким запахом.

Слайд 12

Небезпека 4. Вогонь

Слайд 13

За малюнками складіть правила

Слайд 14

При пожежі дзвони: 101

Слайд 15

Слайд 16

Небезпека 5. Електричні прилади.

Слайд 17

Правила Ніколи не вмикай і не вимикай електроприлади мокрими руками . Не забувай вимикати електроприлади з розетки. Стеж, щоб електроприлади завжди були справні, щоб у них не потрапляла вода . Не торкайся пошкоджених проводів, зламаних розеток. Обірвані проводи обходь якомога далі. Грай в комп’ютерні ігри та дивись телевізор не більше півгодини на день.

Слайд 18

Небезпека 6. Обережно, газ! Не потрібні плитці дрова. Встане мама вранці-рано, Поверне легенький краник, Сірником чиркне — і враз Спалахне у плитці...

Слайд 19

Правила Якщо ти відчув запах газу, негайно поклич дорослих. Відчини широко вікно і провітри квартиру. Якщо відчувається запах газу, не вмикай світло і не запалюй вогонь, бо вибухне.

Слайд 20

Якщо у квартирі пахне газом, телефонуй 104

Слайд 21

Робота з підручником

Слайд 22

Робота в парах на картках — Запишіть номери телефонів , за якими можна викликати допомогу в разі виникнення загрози.

Слайд 23

Гра «Так чи ні?»

Слайд 24

Гра «Підкажи словечко» • Не потрібно торкатися чайника, який стоїть на вогні, оскільки він... (гарячий). • Відкрита електрична розетка — це... (небезпека). • Не потрібно брати пральний порошок, оскільки він... (отруйний). • Щоб різати папір, тобі потрібні... (ножиці). • Ніж — це... (гострий) предмет. • Якщо стався... (нещасний) випадок, потрібно викликати «Швидку допомогу». • Електрична... (розетка) може бути небезпечною, якщо сунути в неї пальці. •

Слайд 25

Скажіть над якою темою ми сьогодні працювали? Чи справились з завданнями? Що вам сьогодні здалось найцікавішим? Що вам здалося найважчим? Що вам сподобалось на уроці?

Слайд 26

Ось і пролунав дзвінок – закінчився наш урок. За роботу по заслузі щиро дякую вам, друзі! Урок закінчено. Дякую!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)