чому виникають пожежи
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
ПРИЧИНИ ПОЖЕЖІ несправні газові та електричні прилади; необережне поводження з вогнем; необережне поводження з горючими хімічними речовинами; людська недбалість.
ЯК І ЧИМ ЗАГАСИТИ Якщо пожежа невелика, вогонь можна просто затоптати, залити водою, засипати піском чи накрити покривалом; Якщо загорівся електроприлад, необхідно спочатку від’єднати його від напруги, узявшись за вилку рукою, обмотаною сухою тканиною; Найефективнішим пожежогасінням вважають вогнегасник.
Ти зателефонував за номером “101” , і тобі відповіли: “Черговий по пожежній частині слухає”. Що ж ти мусиш сказати насамперед? По-перше: адреса, де сталася пожежа. По-друге:на якому поверсі, в якому під’їзді. По-третє: як зручніше під’їхати.
У ЧОМУ ПОМИЛКА ХЛОПЧИКІВ: Хлопці в кімнаті гралися запальничкою. Раптово загорілись іграшки. Почалась пожежа. Один з хлопців, набравши номер “101” , перелякано кричить у трубку телефону: “Рятуйте! Пожежа! Я живу тут у великому будинку, на третьому поверсі!”
Не панікувати. Викликати пожежну службу. Якщо пожежа невелика почати гасити підручними засобами або вогнегасником. У задимленому приміщенні просуватися пригнувшись, захистивши свої дихальні шляхи вологою пов’язкою. Залишити приміщення через основні чи запасні виходи.
ПЕРЕВІР СЕБЕ: Назвати те, що може стати джерелом запалювання: а) полум’я сірника; б) рулон вати; в) незагашена сигарета; г) сигнальне вогнище; ґ) несправний електроприлад; д) дрова; е) ялинкова герлянда; є) полум’я свічки; ж) несправний електропровід; з) бенгальський вогонь; и) пітарда.
ЗАПАМ’ЯТАЙ!!! НАЙКРАЩИЙ ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ – ЦЕ ПРОФІЛАКТИКА ПОЖЕЖ. ВОНА ЗАХИСТИТЬ ТВІЙ ДІМ КРАЩЕ, НІЖ ВПРАВНА ПОЖЕЖНА КОМАНДА.
Схожі презентації
Категорії