X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
чому виникають пожежи

Завантажити презентацію

чому виникають пожежи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЧОМУ ВИНИКАЮТЬ ПОЖЕЖІ?

Слайд 2

Питання, які розглянуться:

Слайд 3

УМОВИ ДЛЯ ВИНИКНЕННЯ ВОГНЮ

Слайд 4

ПРИЧИНИ ПОЖЕЖІ несправні газові та електричні прилади; необережне поводження з вогнем; необережне поводження з горючими хімічними речовинами; людська недбалість.

Слайд 5

ЯК І ЧИМ ЗАГАСИТИ Якщо пожежа невелика, вогонь можна просто затоптати, залити водою, засипати піском чи накрити покривалом; Якщо загорівся електроприлад, необхідно спочатку від’єднати його від напруги, узявшись за вилку рукою, обмотаною сухою тканиною; Найефективнішим пожежогасінням вважають вогнегасник.

Слайд 6

Якими вони бувають – вогнегасники?

Слайд 7

Ти зателефонував за номером “101” , і тобі відповіли: “Черговий по пожежній частині слухає”. Що ж ти мусиш сказати насамперед? По-перше: адреса, де сталася пожежа. По-друге:на якому поверсі, в якому під’їзді. По-третє: як зручніше під’їхати.

Слайд 8

У ЧОМУ ПОМИЛКА ХЛОПЧИКІВ: Хлопці в кімнаті гралися запальничкою. Раптово загорілись іграшки. Почалась пожежа. Один з хлопців, набравши номер “101” , перелякано кричить у трубку телефону: “Рятуйте! Пожежа! Я живу тут у великому будинку, на третьому поверсі!”

Слайд 9

Не панікувати. Викликати пожежну службу. Якщо пожежа невелика почати гасити підручними засобами або вогнегасником. У задимленому приміщенні просуватися пригнувшись, захистивши свої дихальні шляхи вологою пов’язкою. Залишити приміщення через основні чи запасні виходи.

Слайд 10

ПЕРЕВІР СЕБЕ: Назвати те, що може стати джерелом запалювання: а) полум’я сірника; б) рулон вати; в) незагашена сигарета; г) сигнальне вогнище; ґ) несправний електроприлад; д) дрова; е) ялинкова герлянда; є) полум’я свічки; ж) несправний електропровід; з) бенгальський вогонь; и) пітарда.

Слайд 11

ЗАПАМ’ЯТАЙ!!! НАЙКРАЩИЙ ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ – ЦЕ ПРОФІЛАКТИКА ПОЖЕЖ. ВОНА ЗАХИСТИТЬ ТВІЙ ДІМ КРАЩЕ, НІЖ ВПРАВНА ПОЖЕЖНА КОМАНДА.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)