X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чому віникає непорозуміння між дорослими та дітьми

Завантажити презентацію

Чому віникає непорозуміння між дорослими та дітьми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Як побудувати здорові родинні стосунки? Як побудувати здорові родинні стосунки? Як допомогти людям, переобтяженим нескінченними турботами, усвідомити важливість психологічного комфорту в сім’ї?

Слайд 3

Дитина народжує батьківЄжи Лец

Слайд 4

Що допомагає Дж.Олдріджу долати життєві негаразди? Що допомагає Дж.Олдріджу долати життєві негаразди? Як спільна справа, яка потребує напруження х фізичних і вольових зусиль особистості, здатна зблизити людей?

Слайд 5

“Журналісти”“Журналісти”“Літературні критики”“Географи та зоологи”“Режисери”“Дослідники”“Психологи”

Слайд 6

Слайд 7

Експозиція. Події, які передували польоту до Акулової бухти.Експозиція. Події, які передували польоту до Акулової бухти.Зав'язка. Бен змушений взяти сина з собою; їхня відчуженість.Розвиток дії. Політ до бухти, підготовка до робіт зі зйомкою, спуск під воду, очікування сином батька, поранення Бена.Кульмінація. Деві керує літаком.Розв'язка. Успішне приземлення. Початок нових стосунків.

Слайд 8

Дюйм (від голл. - великий палець) - одиниця довжини в системі англійських мір, що становить 2,54 см.Дюйм (від голл. - великий палець) - одиниця довжини в системі англійських мір, що становить 2,54 см.Фут (англ. - ступня) - одиниця довжини в англійській системі мір, що дорівнює 30,48 смМиля — одиниця довжини, яка використовується нині здебільшого у морській справіФунт - основна одиниця ваги в системі англійських мір, що дорівнює 453,5 г.Апатія - стан байдужого ставлення до навколишнього світу.Хамсин - піщаний вітер у пустелі.Авантюра - ризикована справа розрахована на випадковий успіх.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

У фільмі більша увага режисерів та сценариста приділяється незвичайній пригоді та мужності хлопчика, а оповідання глибше розкриває еволюцію героїв, зміни, які в них відбуваються під впливом цієї незвичайної поїздки.У фільмі більша увага режисерів та сценариста приділяється незвичайній пригоді та мужності хлопчика, а оповідання глибше розкриває еволюцію героїв, зміни, які в них відбуваються під впливом цієї незвичайної поїздки.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Якими ви б хотіли бачити ваші стосунки з батьками?»Якими ви б хотіли бачити ваші стосунки з батьками?»«Я хотіла б, щоби мої батьки давали мені змогу бути більш самостійною».«Хочу, щоби батьки довіряли мені, щоби більше розуміли мене».«Я хотів би, щоби батько любив мене».«Хочу, щоби батьки ніколи не кричали на мене».«Хочу, щоби батько ставився до мене, як до дорослої людини».«Хочу, щоби мої стосунки з батьками були більш теплими».

Слайд 25

Слайд 26

Чому мірою довжини називається оповідання? Що визначається нею?Чому мірою довжини називається оповідання? Що визначається нею?Чи згодні ви зі словами епіграфа – «Дитина народжує батьків»?Чим у пригоді особисто вам став даний твір? Як ви думаєте, тільки екстремальна ситуація допомагає людям порозумітися чи це може трапитися за інших обставин?

Слайд 27

Бен і Деві ціною надзвичайних випробувань знайшли ключ взаєморозуміння та шлях до серця один одного. Бен і Деві ціною надзвичайних випробувань знайшли ключ взаєморозуміння та шлях до серця один одного. Цим шляхом вони будуть намагатися йти в подальшому своєму житті.

Слайд 28

Слайд 29

Написати твір-мініатюру «Як знайти спільну мову з батьками». Написати твір-мініатюру «Як знайти спільну мову з батьками». Підготувати розповідь «Деві у життєвих випробуваннях».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота