X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Профілактика чоловічого безпліддя як шлях до здорової нації

Завантажити презентацію

Профілактика чоловічого безпліддя як шлях до здорової нації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект “Профілактика чоловічого безпліддя як шлях до здорової нації” Громадське об'єднання “Допоможемо собі” За підтримки ВОГО «Фонд місцевого розвитку», Луцької міської ради Міжнародного фонду “Відродження”

Слайд 2

Слайд 3

Громадське об’єднання “Допоможемо собі” є недержавною, неприбутковою організацією, створене в 2001 році, згідно Закону України про об'єднання громадян та яке функціонує по типу лікарняної каси; здійснює статутну діяльність шляхом фінансування медичної допомоги в лікувально-профілактичних закладах міського та обласного значення понад базовий рівень; працює виключно в інтересах її членів за програмами: - діагностичне обстеження в медичних установах; - медикаментозне забезпечення стаціонарного лікування; - лікування дітей членів об’єднання до 18 років

Слайд 4

Адреса та контакти 43000, м. Луцьк, просп. Волі, 1а. тел. (0332)72-12-03, 72-21-42 http://www.lgods.ho.ua/

Слайд 5

Мета проекту “Профілактика чоловічого безпліддя як шлях до здорової нації” Проінформувати молодь міста Луцька, шляхом залучення профільних лікарів, про існування зовнішніх чинників, які є шкідливими для їх здоров'я, та які пізніше можуть вилитися у чоловіче безпліддя.

Слайд 6

Чому виникла потреба в проекті Безпліддя є серйозною проблемою як в медичному так і в соціальному аспекті. За даними статистики, безплідний брак в 45% обумовлений жіночим чинником, в 40%- чоловічим чинником безпліддя і в 15% – поєднаною формою безпліддя. Причиною чоловічого безпліддя можуть бути захворювання, що передаються статевим шляхом, переохолодження, сидячий спосіб життя, травми статевих органів, куріння, зловживання алкоголем.

Слайд 7

Завдання проекту Проінформувати молодь міста про проблеми чоловічого безпліддя та шляхи її вирішення: - провести лекційні заняття у навчальних закладах міста; - розмістити публікації у ЗМІ щодо чоловічого безпліддя.

Слайд 8

Основні заходи проекту Розробка та друк інформаційних буклетів про чоловіче безпліддя для роздачі на лекційних заняттях. Інформування молоді міста про проблеми чоловічого безпліддя та шляхи її вирішення.

Слайд 9

3. Інформування місцевих жителів через місцеві ЗМІ (показ відеоролику, статті в друкованих виданнях). 4. Проведення круглого столу з обговорення проекту: “Профілактика чоловічого безпліддя як шлях до здорової нації”

Слайд 10

Аудиторії, де проводилися лекції

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Результати проекту Тема проекту виявилася дуже актуальною, слухачі отримали інформацію кваліфікованих спеціалістів(лікарів урологів-андрологів)

Слайд 18

Результати проекту Позитивна динаміка - прослухали лекцію 1506 старшокласників та студентів (юнаків),-набагато більше ніж передбачалося проектом.

Слайд 19

Виконавці Жолоб Н.А. - виконавчий директор ГО “Допоможемо собі”, координатор заходів проекту; Гнетньов І.В. – головний лікар КЗ “Поліклініка № 1”, організація навчальних лекцій на базі КЗ “ Луцька міська поліклініка № 1”; ЛЕКТОРИ Мурашкевич В.С. – завідувач хірургічним відділенням, лікар уролог-андролог КЗ “Поліклініка № 1”; Божко В.М. – лікар уролог-андролог КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина