X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Новітні засоби і методи індивідуальної гігієни порожнини

Завантажити презентацію

Новітні засоби і методи індивідуальної гігієни порожнини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Новітні засоби і методи індивідуальної гігієни порожнини рота Виконав: Студент 3-Бл/с Кравченко Богдан

Слайд 2

Для індивідуального догляду за порожниною рота використовують різні предмети і засоби гігієни, які можна класифікувати так: Предмети для догляду за порожниною рота – зубні щітки, зубочистки, зубні нитки (флоси, суперфлоси), масажні валики і напальчники, йоршики, іригатори, міжзубні стимулятори.

Слайд 3

Засоби для догляду за порожниною рота – зубні пасти, гелі, зубні порошки, зубні еліксири, дезодоранти, обполіскувачі, жувальні гумки, таблетки, пасти для масажу ясен.

Слайд 4

Новітні методи та інструменти для видалення назубних нашарувань Наслідки зубних відкладень добре відомі - це гінгівіт, стоматит, карієс, пародонтит. Тому останнім часом очищення зубів від нальоту і каменів стала дуже популярною. У стоматології існує наступні методи зняття зубних відкладень.

Слайд 5

Зняття зубних відкладень ультразвуком. Ця методика проводиться під місцевим знеболенням і застосовується в тих випадках, коли зубні камені і наліт розташовані не тільки на зубах, але і проникають глибоко в пародонтальні кишені. Ультразвукові установки для зняття зубних відкладень складаються з генератора електричних імпульсів, наконечника та робочої насадки. Насадка з наконечником має не верхівці отівр, з якого подається дистильована вода, яка без тиску збивається, розрихляє (до 25000 коливань на секунду) зубний камінь, який одночасно змивається під незначним тиском води.Зубний камінь знімається з усіх поверхонь, після чого зуби поліруються спеціальними пастами, які часто містять флор.

Слайд 6

Зняття зубних відкладень air flow або ультрадисперсного (порошковий-струминне) видалення за допомогою абразивного речовини і аерозолю. Застосовується також з метою освітлити зуби на півтону (у любителів кави і сигарет). В основі аерозолю знаходиться бікарбонат натрію або сода, за допомогою якого зуби очищаються дбайливо і м'яко.

Слайд 7

Інструментальний або механічний спосіб видалення. Інструменти для зняття зубних відкладень(гачків, екскаваторів, доліт, рашпілів, кюреток) застосовуються в тих випадках, коли зубні камені знаходяться в глибоко ясенних кишенях і стають недоступними для видалення ультразвуком і струменем аерозолю.

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина