X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моменти косметичної хірургії

Завантажити презентацію

Моменти косметичної хірургії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моменти косметичної хірургії

Слайд 2

Пластична хірургія Естетична Реконструктивна (косметична) 2\3 1\3 Такий поділ виник на початку нашого століття

Слайд 3

Уявіть, що ви одягаєте одяг, який вам зовсім не личить, кожного дня все своє життя. Звичайно ж, ви спробуєте змінити це якимось чином. Це і є функція косметичної хірургії. 2/3 опитаних жінок не задоволені своїм тілом і згідні на пластичну операцію для досягнення досконалого вигляду. З 3,000 опитаних жінок, 90% кажуть, що вигляд власного тіла їх засмучує. Майже ¾ думають про свої форми та розміри щодня. Згідно опитування найбільш ненависними частинами тіла для жінок є сідниці, стегна, живіт, ноги, руки. Майже 2/3 вважають, що їх сексуальне життя було б краще, якби вони мали кращі форми. 3/4 жінок, які перенесли пластичні операції, вважають, що це покращило їх життя, і 71% з них зробили б це ще раз. Проте 4 з 10 кажуть, що результати операції, яку вони перенесли не повністю такі, яких вони очікували.

Слайд 4

86% жінок визнають, що дотримувалися певних дієт для схуднення, 1 з 10 визнала, що постійно дотримується дієти. Третина використовувала таблетки для схуднення, 18% використовували з цією метою проносні засоби. У 28% спостерігаються анорексичні тенденції, 32% - булімічні. 9 з 10 жінок вважають «крупних» осіб обох статей не привабливими Половина жінок незадоволені своїми молочними залозами, і 90% - целюлітом. Вважається, що піковий вік для жінок - 32, тоді як для чоловіків піком привабливості є 35.

Слайд 5

Зовнішній вигляд спричиняє особливе відношення людей. 99% людей хотіло б змінити певні моменти свого вигляду. Але є 4 фактори, які зупиняють прийняття рішення: Ситуація, коли людина не сприймає косметичну хірургію як таку (релігії, соціальна думка) Немає гарантії кінцевого результату Ризик Ціна

Слайд 6

Ідеали краси Венера з Віллендорфа, 20 000 до нашої ери найстародавніша жіноча скульптура. Знайдена в Австрії.

Слайд 7

Ідеали краси В Класичній Греції (V-IV ст. до нашої ери ) ідеали краси були дуже чіткими. Сповідувався культ краси. Платон :”Чоловік повинен мати 3 бажання – бути здоровим, розбагатіти правильним шляхом,бути красивим.” Статуї Аполлона ( Бога любові і краси) стояли в кожному домі Ксенофонт:” Я клянуся, що надав би перевагу красі над могутністю короля Персії. Венера, Лувр, Париж

Слайд 8

Ідеали краси В середні віки ідеали краси змінилися на жінок з тонкою талією, в шовках, золоті, каменях. В період Ренесансу (IV-VI s.) митці і науковці намагалися описати красу науковими термінами. Дюрер – математичні принципи краси, 4 книги пропорцій чоловічого тіла. Леонардо- да-Вінчі, Рафаель, Тиціан, Ботічеллі проявляли великий інтерес до жіночої краси і надавали перевагу округлої форми жінкам.

Слайд 9

Ідеали краси В період Маньєризму (1520-1600) ідеали краси змінилися. Мікеланджело, Ель Греко малювали тендітних, худих жінок з довгими шиями. В період Бароко ідеальними вважалися жінки здорові, з округлими формами, енергійні – як в картинах Рубенса.

Слайд 10

Ідеали краси В Єлізаветинську еру XVI ст. вона сама обирала ідеали краси. Високі жінки в корсетах, схожі на неї вважалися ідеалом. Неокласичний період в середині XVIII ст. характеризувався повторенням грецьких ідеалів. В XIX ст. ідеальними вважалися жінки з тонкими таліям, широкими стегнами та великими грудьми.

Слайд 11

Ідеали краси Сьогодні професійні актори та актриси формують ідеали краси

Слайд 12

Чоловіча краса В Стародавньому Єгипті чоловіки приділяли багато уваги їхньому одягу, одягали прикраси, малювали очі вугіллям. В Стародавній Греції інтерес до чоловічого тіла був значно вищим ніж до жіночого. Сповідувався культ чоловічої краси. Гречани усі займалися спортом. В період Ренесансу великий інтерес приділявся вимірам пропорцій чоловічого тіла. Мікеланджело дуже цікавився питанням чоловічої краси,що можливо характеризував його сексуальні інтереси.

Слайд 13

Чоловіча краса В Єлізаветинську еру гомосексуальні інтереси стали більш відкритими. Мужчини схожі на жінок були героями літературних творів. Кажуть, що Шекспір виявляв великий інтерес до чоловічої краси. В середині XVIII ст. в неокласичний період існували спеціальні групи чоловіків, що приділяли багато уваги своєму вигляду. Наприклад, Макаріні клуб в Лондоні. Члени цього клубу носили корсети, парики, робили макіяж. Вони хотіли бути схожими на Казанову, і проявляли занадто великий інтерес до жінок. Член клубу Макаріні

Слайд 14

Чоловіча краса Сьогодні, популярні актори, співаки, моделі формують уявлення про ідеального чоловіка.

Слайд 15

Формули краси Формули краси вивчалися різними людьми. Згідно вимірів Леонардо-да-Вінчі – Відстань від носа до підборіддя = від брів до лінії волосся. Між очима =довжина ока. Лінії від країв рота на виходити за краї райдужки. Довжина кисті = висота обличчя. Виміри статуї Венери, зроблені Орденом в 1683.

Слайд 16

Британська асоціація естетичних пластичних хірургів повідомляє:

Слайд 17

Найпопулярніші процедури для жінок

Слайд 18

Найпопулярніші процедури для чоловіків

Слайд 19

Пластичні оперативні втручання

Слайд 20

Підлітки «ідуть під ніж»

Слайд 21

Гарячі теми пластичної хірургії 2. Ліпосакція без сакції ? Фокусований ультразвук може стати новим гарячим не інвазивним методом покращення форм тіла. Клінічні дослідження показують, що процедура значно зменшує об’єм стегна чи області живота.Використовуючи ультразвук, пластичні хірурги знищують, руйнують жирові клітини без розрізу та відновного періоду, на відміну від ліпосакції. Після появи повідомлень про ускладнення після ультразвукової ліпосакції її реклама дещо знизилася. 2007 р відзнаменувався популяризацією електроліпомоделювання.

Слайд 22

Гарячі теми пластичної хірургії 3. Лише багаті і відомі спроможні на пластичні операції ? Достовірне дослідження показує, що 71% людей, яким проводилися пластичні операції мають річний сімейний дохід менше $60,000. Лише 13% - $90,000.

Слайд 23

Гарячі теми пластичної хірургії 5. Ін’єкції наповнюють маркет ? Сьогодні пацієнти косметичних хірургів мають ширший вибір не інвазивних методик. Наприклад ін’єкційне наповнення зморщок, лазерні технології. Останні проведені дослідження показують, що кількість мінімально інвазивних маніпуляцій зросла за останні роки на 36%.

Слайд 24

Гарячі теми пластичної хірургії 9.Чоловіки представляють ростучий сегмент маркету естетичної хірургії. (Згідно опитувань 59% чоловіків схвалюють косметичну хірургію, 21% пішли б на естетичну операцію. 79% американців кажуть, що вони не бачать проблеми в тому, що хтось крім їх сім’ї буде знати, що вони піддавалися косметичній хірургії).

Слайд 25

Гарячі теми пластичної хірургії НЕ інвазивні процедури для зменшення об’єму жирової тканини обговорені на конференції пластичних хірургів 2007. “Пластична хірургія ввійде в нову еру, якщо не та мало- інвазивні методики та нові технології для зменшення небажаного об’єму жирової тканини виявляться високо ефективними у майбутньому," каже Brian Kinney, MD, ASPS. “Важливо відмітити, що сертифікація FDA первинно необхідна для втілення нових технологій. Ліпосакція на цей час є єдиною сертифікованою процедурою, безпечною та ефективною для видалення жирової тканини. Наступним кроком є забезпечення формування правильної форми контурів тіла та стабілізація метаболічних змін для остаточного вирішення проблеми ліпомоделювання." Зменшення, спалювання, розщеплення жиру та целюлітних відкладень - ці слова дуже часто звучать разом з обіцянками швидких процедур з мінімальною появою крововиливів, набряків та втратою працездатності. Ультразвукові лазери, променеві методики, акустична пульс-терапія… “Не та мало інвазивні методики можуть стати методом вибору через їх порівняно невеликий ризик для пацієнтів ,які не є готовими до хірургії, чи можуть використовуватися в комбінації з хірургічними маніпуляціями для досягнення оптимального результату," каже Peter Rubin, MD, ASPS. Більше 302,000 ліпосакцій було проведено протягом 2006, згідно з ASPS статистикою. 9.1 мільйон мало-інвазивних косметичних процедур проведені того ж року, на 66 відсотків більше ніж в 2000. Це демонструє ріст не та мало інвазивних процедур в усіх ділянках обличчя та тіла.

Слайд 26

Згідно з Jeffrey Spiegel, MD, головою відділення лицевої пластичної хірургії Бостонського університету та медичного центру основними напрямами розвитку пластичної хірургії є: Повернення до традиційних процедур без різкого скорочення термінів реабілітації. “Ми дійсно заставляємо пацієнтів відновлюватися так само швидко після традиційних процедур як після значно менш ефективних втручань, які так сильно популяризуються." Коротший відновний період не є добре, якщо результат від процедури майже непомітний.

Слайд 27

Основні напрями Дія нових наповнювачів триває довше без додаткових тестувань та контролю. Нещодавно підтверджено ефективність у лікуванні зморщок , які не піддаються корекції Ботоксом, нових видів наповнювачів. Тривалість дії деяких з них досягає року і більше. “Це поле, в якому ти можеш бути впевненим в хорошому результаті з коротким відновним періодом (к-ка годин)," каже Spiegel.

Слайд 28

Основні напрями Лазерні технології продовжують прогресувати і однією з найбільших інновацій є новий спосіб доставки енергії через шкіру. Smartlipo™ is an example of a technology where laser can be used to rapidly and safely melt fat beneath the skin with only a very tiny incision. Expect further refinements in how lasers are delivered (without the need to send energy through the outer layers of the skin). Spiegel also notes that many laser procedures can be particularly disappointing. "Patient reports of satisfaction with skin conditioning procedures such as Fraxel™, IPL, Thermage™ and others are not encouraging. While these approaches are as expensive as proven surgical techniques, only approximately 50 percent of people who have these done feel that it was worthwhile. The other percent can't tell that anything was done," he said.

Слайд 29

Основні напрями Finally, Spiegel notes that his research efforts are beginning to change the way faces are evaluated. "We're starting to make progress in understanding how our brains define and recognize attractiveness. This work should have important implications in determining what procedures are recommended for people to look their best. Parts of the face that previously have not been considered important for facial appearance will change greatly in significance and likely become more important than some more traditional procedures."

Слайд 30

Психологічні аспекти естетичної хірургії Each of us has a "self-image," a perception of how we believe we look to others. People who are happy with their self-image are more likely to be self-confident, effective in work and social situations, and comfortable in their relationships. Those who are dissatisfied tend to be self-conscious, inhibited, and less effective in activities. Plastic surgery -- whether cosmetic or reconstructive -- encourages and promotes a strong, positive self-image. Even a small change on the outside can create an extraordinary change on the inside, allowing an individual’s self-confidence to flourish. Because the changes resulting from plastic surgery are often dramatic and permanent, it’s important that you have a clear understanding of how surgery might make you feel-- long before a procedure is scheduled.

Слайд 31

Психологічні аспекти косметичної хірургії Групи кандидатів для косметичної хірургії Є дві категорії пацієнтів, які є хорошими кандидатами для пластичної хірургії. Перша категорія включає пацієнтів з високою самооцінкою, яких не влаштовує певна фізична характеристика, яку вони хочуть покращити чи змінити. Після операції такі пацієнти почуваються добре, задоволені результатами і зберігають високу думку про свій вигляд. Друга категорія включає пацієнтів, які мають фізичний дефект чи косметичну ваду, яка знижує їх самооцінку. Такі пацієнти довго пристосовуються після операції, адже зміна самооцінки потребує часу. Проте після адаптації їх самооцінка різко зростає.

Слайд 32

Психологічні аспекти косметичної хірургії Пацієнти, яким варто порадити відкласти пластичну операцію: Пацієнти в кризовому стані, після розлучення, смерті родичів, втрати роботи. Такі пацієнти можуть очікувати досягти полегшення завдяки зовнішінм змінам, хоча в основному зміна вигляду не вирішує кризи. Такий пацієнт повинен подолати кризу і тоді при потребі звертатися до пластичного хірурга. Пацієнти з нереалістичними очікуваннями, зокрема з бажаннями повернути вигляд на багато десятків років назад, повернути свій оригінальний вигляд, що був до серйозної аварії, досягти повної схожості з кумиром.

Слайд 33

Psychological aspects of aesthetic surgery Impossible-to-please patients, тобто індивідууми, які відвідують дуже багато консультацій у різних пластичних хірургів,не повністю розуміючи, що шукають, яких відповідей потребують. Пацієнти, що засмучені через мінімальні вади, які вважають, що якщо ці дефекти виправити життя стане ідеальним. Пацієнти з психічними захворюваннями, які супроводжуються параноїдальною поведінкою. Хірургічне втручання може бути проведене лише у випадку повного виключення залежності вимог пацієнта та наявного психозу. В таких випадках пластичний хірург повинен тісно співпрацювати з психіатром.

Слайд 34

Psychological aspects of aesthetic surgery Перший день після повного ліфтингу з блефаропластикою Постопераційна депресія Як правило в післяопераційному періоді пацієнти перебуваютьв дещо депресивному стані. Проте це іноді проявляється досить гостро. Поганий насирій в основному триває 3 дні.( "the Third-Day Blues.“) Іноді затягується до кількох тижнів. Причиною може бути стрес, виснаження, метаболічні зміни, нетерпеливе очікування кінцевого результату. Особливо гостро депресія розвивається у пацієнтів, що проходять поетапне хірургічне лікування в інтервалі між його етапами.

Слайд 35

Психологічні аспекти естетичної хірургії Комп’ютерне моделювання

Слайд 36

Консультація перед косметичною операцією Питання, які повинні бути вирішені: Вік і стать пацієнта. Метою операції буде відновлення нормального анатомічного вигляду чи лише приховання дефекту. Колір та якість шкіри в ділянці операції. Тип тканини, яка є причиною дефекту. Чи є надлишок чи недостача тканини в місці дефекту. Це косметичний чи й функціональний дефект Чи є потреба у використанні додаткових штучних тканин Загальний стан пацієнта

Слайд 37

Загальна підготовка пацієнта Фізичне тренування Нормалізація ваги Не курити (2 тижні до операції) Загальні аналізи Припинити вживання деяких препаратів (аспірин) Фотографія

Слайд 38

Планування операції Маркування операційного поля

Слайд 39

Ускладнення

Слайд 40

Ускладнення

Слайд 41

Розмаїття косметичних операцій

Слайд 42

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина