X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кардіологічні тести в практиці сімейного лікаря.

Завантажити презентацію

Кардіологічні тести в практиці сімейного лікаря.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кардіологічні тести в практиці сімейного лікаря. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 2

Про компанію “Фармаско” Медична компанія “Фармаско” була створена в 2002 р. Єдина компанія в Україні, яка спеціалізується виключно на дистрибуції і просуванні на український ринок експрес-тестів. Являється переможцем щорічного конкурса серед професіоналів в медичній галузі в Україні - «Панацея» 2006р. в номінації «Проект року», в 2007р. – «Найвища якість продуктів та послуг». ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 3

Діагностика гострого коронарного синдрому ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 4

Гострий коронарний синдром (ГКС). Актуальність проблеми Серед хворих, які поступають в ЛПУ з підозрою на ГІМ або НС тільки в 15 – 25% випадків визначається ГКС. В 4 - 9% випадків ГКС – пропускається. Загальна летальність при ГІМ складає – 30%. Летальність максимальна в перші 2 години, на які приходиться майже 50% всіх летальних випадків! ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 5

Елевація сегмента ST Алгоритм діагностики при ГКС Біль в грудній клітці або задишка Нестабільна стенокардія Депресія сегмента ST – + + Клінічна картина ЕКГ Діагноз Braunwald E,2002 http://www.acc.org/clinical/guidelines/unstable/unstable Норма Маркери Гострий інфаркт міокарда – + Немає ІХС ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 6

Необхідність нових методів діагностики Для: максимально швидкого відбору пацієнтів з ГКС, які потребують невідкладної медичної допомоги (диференційна діагностика ГІМ і НС). обстеження пацієнтів в кожному необхідному випадку (поза медичними закладами) обстеження хворих, відповідно протоколу «Надання медичної допомоги хворим з ГКС». ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 7

Ідеальний кардіомаркер Забезпечує діагностику при незначних ушкодженнях міокарду (чутливість) Наявний у високих концентраціях у міокарді і відсутній в інших тканинах (специфічність) Виявляється у крові як можна раніше і зберігається тривалий час (рання та ретроспективна діагностика) Рівень маркера пропорційний об’єму ушкодження Метод визначення повинен легко виконуватись, бути швидким та недорогим. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 8

1 2 3 4 5 6 7 8 50 20 10 5 2 1 Кратність підвищення Дни Wu, Clin Chem 1999 ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ. міоглобін тропоніни при Q ІМ CK-MB тропоніни при “мікроінфаркті” Крива маркерів ушкодження міокарду

Слайд 9

Кардіомаркери Тропонін Міоглобін КК-МВ ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 10

CITO TEST Troponin I, CK–MB, Myoglobin ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ. Експрес – тести працюють по методу імунохроматографічного аналізу Точність, чутливість та специфічність до 100% Результат дослідження через 10-15' Можливість раціонально тестувати будь-яку кількість людей (1 тест = 1 пацієнт) Не потребують лабораторного обладнання Прості умови зберігання (2-30°С) Вбудований контроль якості Не потребують спеціальних навичок

Слайд 11

Методика проведения ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ. Не приймати до уваги результат тестування після 20 хв.

Слайд 12

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

CITO TEST Характеристики теста ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ. CITO TEST CK–MB Troponin I Myoglobin Пороговий рівень 5 нг/мл 0,5 нг/мл 50 нг/мл Чутливість 100% 98,7% 100% Специфічність 99,8% 98,4% 97,7% Точність 99,8% 98,5% 98%

Слайд 21

Результат через 10 хвилин. Дослідження хворих в будь-яких умовах!!!! Дозволяють диференціювати с високою точністю ГІМ і НС. Дають можливість визначити тактику ведення хворого (госпіталізація в спеціалізоване відділення, призначення лікування) Дають можливість визначити ризик розвитку реінфарктів (активне ведення постінфарктних хворих) ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ. Переваги швидких тестів перед класичними методами.

Слайд 22

Діагностика серцевої недостатності ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 23

Актуальність проблеми діагностики СН*. Поширеність СН в популяції складає до 5%. Після 65 років – хворіє 10% населення. В прийомному відділенні пропускається 15% випадків декомпенсації СН. У 11% пацієнтів з діагнозом ХСН виявляється інша причина клінічної симптоматики. У 50% пацієнтів з діагнозом серцевої недостатності смерть наступає протягом 4 років. *Рекомендації з діагностики та лікування серцевої недостатності УКО. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 24

Актуальність проблеми діагностики СН*. 40% хворих, яких госпіталізують із серцевою недостатністю, помирають або повторно поступають в стаціонар протягом 1 року після постановки діагнозу. Витрати на лікування хворих с ХСН складають 1–2 % від загальних витрат на охорону здоровʹя в індустріально розвинених країнах. *Рекомендації з діагностики та лікування серцевої недостатності УКО. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 25

Необхідність нових методів діагностики Для: діагностики СН на ранніх доклінічних стадіях (до проведення інструментального обстеження) диференціальної діагностики синдромів задишки і набряку раннього виявлення пацієнтів з високим ризиком неблагоприємного прогноза и вирішення тактики ведення хворого ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 26

Алгоритм діагностики серцевої недостатності* Клінічне обстеження, ЕКГ, RÖ, ЕхоКГ Діагноз СН малоймовірний *Рекомендації з діагностики та лікування СН ЕКТ BNP або NT-proВNP < 400 пг/мл NT-proВNP, BNP BNP або NT-proВNP 400 - 2000 пг/мл BNP або NT-proВNP > 2000 пг/мл Діагноз СН невизначений Діагноз СН ймовірний ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 27

Що таке НУП Мозговий натрійуретичний пептид (МНП), вперше виділений із тканини головного мозку, але синтезується переважно в передсердях і шлуночках. Натрійуретичні пептиди відображають скоротливу функцію сердця. НУП являються регуляторами водно-солевого обміну в організмі. НУП гальмують ріст гладкомʹязевих і ендотеліальних клітин судин, зменшують проліферацію кардіальних фібробластів. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 28

Що таке НУП Мозговий натрійуретичний пептид (BNP) і N-термінальний пептид NT-proBNP використовують в якості маркера при діагностиці серцевої недостатності. Підвищення рівня гормона в крові корелює з: підвищенням тиску в легеневій артерії погіршенням систолічної і діастолічної функції шлуночків гіпертрофією лівого шлуночка і можливістю виникнення інфаркта міокарда. Основним пусковим механізмом підвищеного виділення мНУП являється підвищений кінцево-діастолічний тиск (КДТ ЛШ). ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 29

Діагностика СН. BNP, NT-proBNP. Порівняльна характеристика. Обидві речовини - продукти розщеплення неактивного proBNP, на NT-proBNP і BNP. Обидва продукта виділяються в кров. NT-proBNP виводиться з організма нирками, а BNP звʹязується зі своїми рецепторами і руйнується під дією ендопептидази. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ. BNP NT-proBNP Переваги NT-proBNP Діагностичний рівень Один для всіх вікових груп. Складає – 100 пг/мл Для людей < 75 років складає – 125 пг/мл, для людей старше 75 років він рівний – 450 пг/мл. Можливість виключити діагноз у пацієнтів до 75 років. Період напіврозпаду 20 хвилин 60-120 хвилин Більш стабільний і зручний для практики маркер.

Слайд 30

Роль NT-proВNP * Поставити правильний діагноз відразу в 90.2%. Підвищити точність діагностики в прийомному відділенні до 81,5%. Виключити діагноз серцевої недостатності з точністю до 100%. Ідентифікувати пацієнтів с високим ризиком повторної госпіталізації і поганим індивідуальним прогнозом. Зменшити загальну вартість міроприємств при госпіталізації пацієнтів до 26%. *Dao Q., Krishnaswamy P., Kazanegra R. et al. Utility of B-type natriuretic peptide in the diagnosis of congestive heart failure in an urgent-care setting. JACC 2001;37:379-385. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 31

Використання CITO TEST NT-proBNP Для диференціальної діагностики синдромів задишки і набряку (неспецифічних синдромів серцевої недостатності). Для проведення скринінга при виявленні пациентів з асимптоматичною серцевою недостатністю, що допоможе виявити пацієнтів на ранніх доклінічних стадіях. Стратифікація ризику – виявлення пацієнтів с високим ризиком неблагоприємного перебігу. Для постановки діагнозу відповідно критеріям протоколів. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 32

CITO TEST NT-proBNP Результат тестування після 20 хвилин вважати недійсним. Чутливість: >99.9% Специфічність: 98.8% Точність: >99.9% ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 33

Асортимент тестів компанії «Фармаско» Тести для діагностики інфекцій ,що передаються парентеральним шляхом. Вірусні гепатити (В, С) ВІЧ Інші інфекційні захворювання: Рота-, Аденовіруси, Х.пілорі, Грип Тести для діагностики інфекцій, що передаються статевим шляхом Сифілісу, гонореї, хламідіозу. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 34

Гінекологічна група тестів Тести для діагностики вагітності, овуляції, патологічної вагітності, менопаузи. Кардіомаркери Тест для визначення тропоніна I (Troponin I), КК – МВ (CK – MB), міоглобіна (Myoglobin), натрійуретичного пептида (NT-proBNP) Онкомаркери Тести для визначення карциноембріонального антигена (CEA), альфафетопротеїна (AFP), простат-специфічного антигена (PSA), прихованої крові в калі (FOB) Асортимент тестів компанії «Фармаско» ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 35

Асортимент тестів компанії «Фармаско» Біохімічний аналізатор сечі і діагностичні тест – смужки для визначення від 1 до 11 параметрів сечі: уробіліногена, глюкози, білірубіна, кетонів, крові, pH, білка, нітритів, питомої ваги, лейкоцитів, аскорбінової кислоти Тести для визначення наркотичних речовин SNIPER ™ Амфетамін, Метамфетамін, Маріхуана, Морфін, Кокаїн, Фенциклідин, Метадон, Барбітураты, Бензодіазепіни, Екстазі. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 36

Тести компанії «Фармаско» це: Результат дослідження через 10 хвилин Можливість дослідження в будь-якому місці Висока точність і специфічність дослідження ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 37

Дякую за увагу! ООО “ФАРМАСКО” Тел. (+38-044) 537-08-04 E-mail: contact@pharmasco.com www.pharmasco.com ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина