X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Експрес-тести на наркотики SNIPER

Завантажити презентацію

Експрес-тести на наркотики SNIPER

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Експрес-тести на наркотики SNIPER ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 2

Експрес-тести на наркотики SNIPER Мультітест ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 3

SNIPER Характеристики Чутливість: Морфін (чутливість 300-2000 нг/мл) Кокаїн (чутливість 300-2000 нг/мл) Маріхуана (чутливість 50 нг/мл) Амфетамін (чутливість 1000 нг/мл) Метамфетамін (чутливість 1000 нг/мл) Барбітурати (чутливість 200 нг/мл) Бензодіазепіни (чутливість 300 нг/мл) Екстазі (чутливість 500 нг/мл) Метадон (чутливість 300 нг/мл) Фенциклдин (чутливість 25 нг/мл) Точність до 100%. Виробник: Alfa Scientific, USA ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 4

SNIPER Застосування Експрес-тест SNIPER Мультітест –швидкий іммунохроматографічний тест для визначення наркотиних речовин Експрес-тест SNIPER Мультітест використовується для дифференційної діагностики в сечі наркотичних речовин (а іменно визначення наркотику, який вживає пацієнт Експрес-тест SNIPER Мультітест забеспечує якісний скринінговий результат дослідження SNIPER тест – смужки – для контролю за лікуванням.

Слайд 5

SNIPER Мультітест Призначений для визначення 5 групп наркотиків одночасно Формат тест-касети збільшує точність обстеження. Віконце для забору сечі захищене пластиковим ковпачком- ця зручна функція у випадку необхідності зробити фотографію результату. Виробник США ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 6

Експрес-тести на наркотики SNIPER Зібрати сечу необхідно в чистий контейнер. Зразки можуть зберігатися при кімнатній температурі 15-30 C до 24 охолодженими, до 7 днів и замороженими до 2 років. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 7

Експрес-тести на наркотики SNIPER ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 8

Експрес-тести SNIPER Опустити в сечу на 10-15 секунд. Помістіть на суху рівну поверхню горизонтально. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 9

Інтерпретація результатів Перевірьте результати на протязі 4-7 хвилин. Результати, отримані після 7 хвилин, не приймати до уваги. Негативний результат: з’явилися обидві лінії в зонах “Control” и “Test” ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 10

Інтерпретація результату Позитивний: Відсутня лінія в зоні “Test” ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 11

Інтерпретація результату Недійсний: не зявилась лінія в зоні “Control” на протязі 5 хвилин ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 12

Експрес- тести на наркотики SNIPER Анонімність Точність до 100% Результат уже через 4 хвилин Висока якість Не потребує обладнання Не потребує спеціальних навиків зберігання при кімнатній температурі Виготовлено в США Переваги ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина