X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Косметичні засоби

Завантажити презентацію

Косметичні засоби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Косметичні засоби

Слайд 2

Слово косметика (від грец. созтеїіке) означає мистецтво прикрашати. Тепер це поняття має ширший зміст, тому що включає комплекс виробів по догляду за порожниною рота, волосся, шкірою.

Слайд 3

Випускають косметичні вироби лікувально-гігієнічні і декоративні. До лікувально-гігієнічних відносяться: захисні, очищувальні та живильні креми, зубні пасти, шампуні, засоби проти веснянок, вугрів, пітливості, лупи, випадання волосся. До декоративних відносяться: губна помада, тіні, туш, лак для нігтів та ін. Усі косметичні вироби проходять перевірку на нешкідливість та ефективність у відповідних лікувальних закладах та органах охорони здоров'я і випускаються тільки з дозволу Міністерства охорони здоров'я країн-виробників.

Слайд 4

Для виробництва косметичних товарів застосовуються рослинні (касторові, кукурудзяні, маслинові олії) і тваринні (кашалотні, норкові та ін.) жири, продукти переробки нафти (вазелін та ін.), віск (бджолиний, ланолін, спермацет), кислоти (лимонна, оцтова та ін.), вітаміни, спирти (етиловий, гліцерин), хімічні речовини (сірка, крейда, оксид цинку тощо), білки, мінеральні солі, екстракти лікувальних трав, фруктові й овочеві соки.

Слайд 5

Косметичні товари поділяються на: ● засоби для гоління і догляду за шкірою після гоління (креми, порошок, мильна паличка, кровоспинний камінь та ін.); ● засоби для догляду за порожниною рота (зубні пасти, зу бні порошки, зубні еліксири, дезодоранти); ● засоби для догляду за волоссям (для миття, зміцнення коренів волосся, позбавлення від лупи, поліпшення структури волосся, для фарбування, знебарвлення, укладання і завивки - рідке мило і шампуні, лосьйони, бальзами, фарби, хна, басма та ін.); ● засоби для зміцнення зачіски (бріолін, фіксажі, лаки); ● декоративна косметика - губна помада, блиск для губів, олівці контурні, тіні; ● засоби для догляду за нігтями, засоби для вік, вій і брів, пудра, крем-пудра, рум'яна, грими.

Слайд 6

Декоративна косметика Декоративна косметика різноманітна за функціональним призначенням: 1. Засоби для шкіри обличчя, рум'яна. 2. Засоби для губ: помада, контурний олівець, блиск для губ. 3. Грим для очей: туш, тіні, олівець для очей і брів. 4. Грим для виправлення дефектів шкіри: тональний крем, коректор. 5. Засоби з догляду за ніггями: лаки, емалі, рідина для зняття лаку. 6. Інші засоби.  

Слайд 7

Класифікація губної помади   За призначенням — на гігієнічну і декоративну помади. Гігієнічна — це найкращий засіб з догляду за шкірою губ. До її складу входять масло-какао, прополіс, вітаміни А, С, азулен — протизапальна добавка, феофітин, який надає помаді антимікробного, загою вального ефекту, та фото фільтри. За кольором — вітчизняна промисловість випускає декоративну помаду від 1 до 99 тонів (від блідо-рожевого до лілового). На кожному підприємстві-виробнику є своя нумерація помади за кольором, тому під одним номером у продаж надходить помада різного тону. За блиском — помади поділяють на матові,перламутрові та з блиском.

Слайд 8

За стійкістю забарвлення — проста і важко змивна помада. Прості дають жирний мазок, легко змивається зі шкіри губ. Для простої помади застосовують органічні пігменти, нерозчинні в жирах, а для важко змивних — жиро — та спирторозчинні барвники — родам ін, еозин, а також полімерні добавки, які здатні підвищувати стійкість забарвлення. За ступенем жирності — помади поділяють на жирні, напівжирні і сухі. 3а формою футляра (пенала) — у вигляді круглих, овальних, прямокутних олівців у металевих і пластмасових футлярах, помади у формі олівця в дерев'яному корпусі — дерево вбирає надлишок жиру, через який помада швидко розтікається. За консистенцією — тверда і рідка. Колір губної помади підбирають індивідуально згідно з характером людини, кольором шкіри, волосся, очей, сукні, інтенсивності освітлення.

Слайд 9

Блиск для губ. Контурний олівець для губ Блиск для губ, як і губні помади, має багатокомпонентний склад; природні воски, олії, жири, плівкоутворюючі та блискоутворюючі речовини, барвник та корисні добавки. Випускають 11 тонів. Блиск освіжає губи і остерігає їх від атмосферних опадів. Його випускають у баночках або у формі олівці (в пеналах).     Контурний олівець для губ призначений для коригування їхнього обрису, випускається різних тонів. Склад їх подібний до губної помади, але більш сухий та твердий через високий вміст високо подібних речовин.

Слайд 10

Пудра Пудра — це порошкоподібна ароматизована тонко подрібнена однорідна суміш органічних імінеральних речовин, призначена для запобігання шкіри обличчя від шкідливого атмосферного впливу, а також для надання обличчю гарного вигляду, маскування недоліків, які є на ньому (блиск, блідість, почервоніння та ін.).

Слайд 11

Класифікація пудри Залежно від типу шкіри пудру подгляють: ٭ для жирної шкіри; ٭ для сухої шкіри4 ٭ для нормальної шкіри обличчя.   За кольором промислові сть випускас пудру: ٭ білу; ٭ рожеву; ٭ жовту (рашель); ٭ жовто-рожеву (колір тіла); ٭ колір засмаги; ٭ помаранчеву (персик). Усі кольори пудри, крім білої, мають декілька відтінків. Наприклад, рашель № 1,2,3, рожева має два ступені забарвлення, колір засмаги — темний і світлий.   За якістю порошкоподі бна пудра поділясться на дві групи: ٭ "Екстра"; ٭ 1 групи.

Слайд 12

Інша декоративна косметика: рум'яна, тональний крем, грим для очей Рум 'яна призначені для підфарбовування щік, надання обличчю бажаного відтінку та більшої виразності. За консистенцією рум'яна подібна на сухі та жирні.   Грим для очей Туш для вій. Призначена для підфарбовування, подовження та потовщення вій. За хімічним складом туш поділяється на просту (звичайну) та водостійку, за якістю — на "Екстру" і просту. Тіні для повік — жирні, сухі (компактні, розсипні), олівці. Жирні тіні містять жирові, воскові речовини, пігменти. Сухі — це пудра з фарбувальними речовинами, але більш стійкою покривною здатністю. Оліввиь для брів, повік. Його призначення — підкреслити колір очей (7 тонів). Це ароматизована суміш жирових продуктів, воску, церезину  

Слайд 13

Класифікація засобів по догляду за волоссям Асортимент засобів догляду за волоссям за своїм функціональним призниченням можна виділити такі групи: ٭засоби для миття волосся; ٭засоби для зміцнення та росту волоссяі ٭ засоби для укладання, завивки та збереження зачіски; ٭ фарби для волосся.   До засобів для миття волосся відносять: ٭ шампуні для миття; ٭ бальзами; ٭ ополіскувачі; ٭ кондиціонери.

Слайд 14

Засоби для зміцнеипя та росту волосся, від лупи є креми, лосьйони, тоніки, олії, лікувальні маски.   Засоби для укладання волосся, завивки та зберелсення зачіски Для того щоб зробити гарну зачіску, випускають спеціальні засоби, до яких відносяться: ٭ засоби для укладання (гелі, піни, муси та лосьйони) ٭ лаки для волосся; ٭засоби для хімічної завивки.   Фарби для волосся поділяють на рослинні (хна, басма) та синтетичні (штучні) Штучні фарби поділяються на відтіночні, фарбувальні, фарби окислювальні, освітлювальні засоби.

Слайд 15

Засоби для миття волосся До них відносяться: ٭ шампуні; ٭ бальзами, ополіскувачі та кондиціонери; ٭ шампуні комплексної дії.   Шампуні відрізняють: ٭за консистенцією (рідкі, желеподібні, кремоподібні)і ٭за статтю та віком (для дорослих та дітей); ٭ за концентрацією ПАР(звичайні та концентровані); ٭ за типом волосся (для сухого, масного та нормального, тонкого та ламкого); ٭за виконуваними функціями.   За функціями шампуні поділяються на : ٭ звичайні (для миття волосся); ٭ З допоміжними Функціями: для частого миття (обережна, ощадна) ٭ Живильні (містять комплекс корисних домішок) ٭ Для ламкого, послабленого та посіченого волосся( містять компоненти, які сприяють відбедові його структури) ٭ Від лупи ( містять лікувальні добавки) ٭ Комплексної дії

Слайд 16

Засоби по догляду за шкірою обличчя, рук і ніг. «Крем» у перекладі з англійської мови означає «вершки», і хоча сучасні креми не завжди мають сметаноподібну консистенцію, назва "креми" залишилася, збереглась і використовується для кремів. До засобів догляду за шкірою належать крем та лосьйони.   Креми класифікують за такими ознаками: ٭ за консистенцією — густі (мазеподібні), рідкі імістять до 90% води), тверді; ٭ за складом (емульсійні, жирові та безжирові, лосьйони); ٭за призначепним (захисні, живильні та спеціальні); ٭ за тією частиною шкіри людини, яка обробляється цим кремом: для рук, для ніг, для тіла, масажні, для обличчя, для повік, для губ, для нігтів і т.д.).  

Слайд 17

Лосьйони (тоніки) для очищення шкіри Лосьйони і тоніки) для обличчя й тіла призначені для видалення бруду разом із залишками кремів та макіяжу. Їх додатковою функцією є освіження, зволоження, тонізування та регуляція кислотного балансу шкіри. Нове в асортименті лосьйонів — це термальпа вода в аерозольній упаковці для всіх типів шкіри. Вона містить у своєму складі мінерали та мікроелементи і здатна стимулювати захисні функції шкіри, знімати подразнення та пом'якшувати їі. Цю воду використовують також для закріплення макіяжу (воду розпилюють на лице з відстані руки). Вода проявляє тонізуючу дію та добре закріплює косметику на обличчі.  

Слайд 18

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія