X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Косметичні засоби декоративного призначення. Декоративна косметика по догляду за шкірою та її придатками

Завантажити презентацію

Косметичні засоби декоративного призначення. Декоративна косметика по догляду за шкірою та її придатками

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Косметичні засоби декоративного призначення. Декоративна косметика по догляду за шкірою та її придатками. Косметичні засоби декоративного призначення. Декоративна косметика по догляду за шкірою та її придатками.

Слайд 2

Класифікація косметичних засобів декоративного призначення По області застосування: по догляду за нігтями: лаки, емалі; по догляду за волоссям (естетичного призначення): засоби для зміни форми волосся (препарати для хімічної завивки); засоби для укладання волосся і фіксації зачіски (муси, піни, лаки); засоби для зміни кольору волосся (фарби, відтінкові шампуні, освітлювачі волосся).

Слайд 3

Класифікація косметичних засобів декоративного призначення щоки (рум'яна); червоної облямівки губ (губні помади, блиск для губ, контурні олівці); обличчя в цілому (пудра, тональні креми, ґрунтовка). по догляду за областю обличчя: повіки (тіні для повік, контурні олівці, кайали, підводки, лайнери); вії (туш для вій); брови (олівці, туш для брів);

Слайд 4

Класифікація косметичних засобів декоративного призначення По природі дисперсної системи: гомогенні системи (істинні розчини) – лаки для нігтів.

Слайд 5

Гетерогенні системи: суспензії – рідка пудра, брускова туш для вій, емалі для нігтів і ін.; аерозолі – піни, муси, лаки для волосся й ін.; гелі – гелі для укладання волосся й ін.; комбіновані системи – кремоподібні рум'яна, тональні креми, рідка туш для вій і ін. порошки – пудра, рум'яна, тіні для вік і ін.;

Слайд 6

Класифікація косметичних засобів декоративного призначення За формою випуску: Безформні: порошкоподібні (тіні для вік, рум'яна, пудра); рідкі (тіні для повік, відтінкові шампуні, освітлювачі волосся, лаки й емалі для нігтів, засоби для зняття лаку); кремоподібні (креми-пудри, тональні засоби, фарби для волосся, рум'яна); пастоподібні (туш для вій і брів); гелеподібні (гелі для волосся). Формовані: компактні (тіні для повік, рум'яна, пудра); брускові (туш для вій і брів); у формі олівця (тіні для повік, губні помади); у формі стрижня (губні помади, підводки для очей).

Слайд 7

До порошкоподібних і компактних виробів декоративної косметики відносяться пудри, рум'яна і тіні для вік.

Слайд 8

Пудра косметична – виріб декоративної косметики у формі пудри, застосовуваний для маскування косметичних дефектів, тонування і захисту шкіри; розрізняють порошкоподібну, компактну і рідку пудру. Пудра порошкоподібна – пудра косметична у виді порошку визначеного кольору і тону. Пудра компактна – пудра косметична зі вмістом зв'язувальних речовин у вигляді компактних блоків, що вставлені в пудреницю, або кульок.

Слайд 9

Тіні для брів – виріб декоративної косметики на жировій основі або порошкоподібний або компактний, призначений для додання бровам різних колірних відтінків. Тіні для повік – виріб декоративної косметики на жировій основі або порошкоподібний або компактний, призначений для підфарбовування шкіри повік з метою додання блиску і виразності очам. Рум'яна – виріб декоративної косметики на жировій основі або порошкоподібний або компактний, призначений для надання шкірі обличчя визначеного кольору і відтінку. .

Слайд 10

Виходячи з призначення, до пудр висувають вимоги, виконання яких забезпечується наступними групами речовин: засоби, що надають пудрі добру покривну здатність; речовини, що всмоктують виділення шкіри; посилюючі прилягаємість; розріджувачі; барвники і пігменти; парфумерні композиції.

Слайд 11

До речовин, що використовуються в складі пудри, поставленні наступні вимоги: не повинні мати занадто велику твердість, а кристали не повинні мати гострих країв, що могли б стати причиною мікроушкодження шкіри; не повинні розчинятися у воді й у жирах; повинні бути хімічно індиферентними і не подразнювати шкіру.

Слайд 12

силікати (тальк, каолін, кислота кремнієва); карбонати (кальцію і магнію карбонат); оксиди металів (цинку, титану); солі органічних кислот (стеарат цинку, магнію й алюмінію); полісахариди (крохмаль, декстрин, амілопектин); білкові продукти (лабілін, дериват казеїну, лікоподій). Як сировину для готування основи пудри використовують:

Слайд 13

Покриваюча здатність досягається введенням до складу пудри речовин, що володіють великою покриваючою здатністю, наприклад, оксид цинку, оксид титана. Покриваюча здатність – властивість пудри при нанесенні на шкіру найтоншим шаром не просвічувати, закривати і робити менш виразну «фактуру» шкіри, маскувати її недоліки.

Слайд 14

До речовин, що усмоктують виділення шкіри, відноситься крохмаль і карбонат кальцію, оброблений на колоїдному млині. Крохмаль не порушує діяльність шкірних залоз, прекрасно поглинає надлишки їхніх виділень і охороняє шкіру від зовнішніх впливів. Речовини, у порядку зниження здатності усмоктувати виділення шкіри: крохмаль, окис цинку, карбонат кальцію, оксид титана і тальк

Слайд 15

Прилягаємість – ступінь зчеплення пудри зі шкірою. Вони володіють гарною здатністю зчіплятися зі шкірою і пушком для нанесення пудри і високою опірністю до злипання, а також слабким дезодоруючим і в'яжучим ефектом. До них належать стеарати цинку і магнію, і в певній мірі, колоїдний каолін.

Слайд 16

Барвники класифікуються: Пігменти: натуральні неорганічні: охра (золотавий колір), умбра, сієнська земля; натуральні органічні: кармін (червоний), краплак(червоний, рожевий, пурпурний); штучні неорганічні: марси (железоокисные пігменти в залежності від марки бувають жовті, сині, жовтогарячі, червоні, коричневі й ін.), ультрамарин (синій), сажа (чорний) і ін. Органічні барвники: родамин різних марок (від червоного до фіолетово-червоного), еозин (червоний), еозинова кислота, аурамін, еритрозин (червоний) і ін. Лаки: штучно одержувані суміші або сполуки органічних барвників з пофарбованими мінеральними речовинами, так називаними «субстратами».

Слайд 17

Технологічний процес готування порошкоподібної пудри складається з наступних операцій: зважування компонентів, здрібнювання, просівання, змішування, готування сухого розчину барвників, уведення сухого розчину барвників до основи пудри, здрібнювання, просівання, фасовка, упакування, маркірування готової пудри. Процес виробництва порошкоподібних рум'яний і тіней аналогічний виробництву пудри.

Слайд 18

Технологічний процес виробництва компактних пудр і рум'яний складається з наступних операцій: готування жирової добавки, готування рідкої з'єднуючої добавки, готування «сухого» розчину барвників, зважування і змішування компонентів, просівання маси, формування, упакування і маркірування готового продукту.

Слайд 19

Тональний крем використовується для маскування косметичних недоліків шкіри, додання їй бажаного тону, матового відтінку. У більшості тональних кремів основи є емульсіями типу о/в, деякі відносяться до емульсії типу вода/олія. Останні після нанесення утворять тонку блискучу плівку, унаслідок чого після неї потрібне застосування пудри.

Слайд 20

Основними складового тонального крему є жирові компоненти (олії натурального і синтетичного походження), емульгатори, барвники, спеціальні добавки, у тому числі пом'якшуючі речовини. Для підвищення споживчих властивостей у вироби вводять ланолін і олеїновий спирт.

Слайд 21

Як емульгатори використовуються, стеаратні мила, емульсії з їх змістом характеризуються легкістю нанесення, м'якістю і приємним відчуттям на шкірі. Стабільність і ряд інших властивостей емульсії поліпшуються при введенні стеарату гліцерину. Широко застосовуються продукти типу сорбітанмонолаурата, -олеата, -пальмітата, -стеарата. Тональні креми з катіонними емульгаторами відрізняються значною м'якістю, легкістю нанесення і приємним відчуттям на шкірі в порівнянні з кремами на неіоногенних або аніонних ПАР

Слайд 22

Для збільшення в'язкості композиції звичайно застосовують систему загущувачів, наприклад гідроксипропілцелюлозу з алюмосилікатом магнію або карбоксиметилцелюлозу в комбінації із силікатом натрію, магнію

Слайд 23

Для поліпшення властивостей тональних кремів і більш сприятливого впливу на шкіру в їх склад вводять спеціальні захисні, пом'якшуючі, зволожуючі, тонізуючі добавки. З цією метою використовують натрієву сіль піролідонкарбонової кислоти, сорбітол і пропіленгліколь, молочну кислоту або її солі, клітинні екстракти, рослинні протеїни, фотозахисні (фізичні і хімічні УФ фільтри), біологічно активні екстракти.

Слайд 24

Важливою складовою частиною тональних кремів є білі і кольорові пігменти. Найбільше часто використовуються коричневі, червонясто-коричневі, чорні і жовті залізоокисні пігменти, а також жовтий і білий діоксид титану. Крім них у рецептури тональних кремів уводять тальк і каолін. Кількість пігментів - до 20 %. Для одержання визначеного декоративного ефекту співвідношення білих і кольорових пігментів може мінятися. Найбільш розповсюдженим співвідношенням є 1-3 % кольорового пігменту і 8-9 % тальку, 2-4 % оксиду титана.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне