X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Косметичні засоби декоративного призначення. Декоративна косметика по догляду за волоссям

Завантажити презентацію

Косметичні засоби декоративного призначення. Декоративна косметика по догляду за волоссям

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Косметичні засоби декоративного призначення. Декоративна косметика по догляду за волоссям.

Слайд 2

Термічна (перманент) — вид тривалої завивки, яка виконується при підвищеній температурі. Термічна завивка в залежності від джерела нагрівання може бути електрична і парова. Для термічної завивки волосся найчастіше використовують склад, до якого основним компонентом входять сульфіти. Сполука має слаболужні властивості і діє на волосся, тільки при температурі близько 100 °С.

Слайд 3

Хімічна завивка — тривала завивка, що проводиться при температурі, близькій температурі людського тіла. В даний час хімічна завивка волосся одержала широке застосування в усьому світі. Цей метод завивки волосся не тільки з успіхом конкурує зі всіма іншими способами, але і поступово витісняє їх.

Слайд 4

Засіб для завивки волосся - засіб для надання визначеної форми волоссю на тривалий час. В залежності від сполуки може бути для ‘холодної’ чи ‘гарячої’ завивки. Фіксатор завивки волосся – засіб закріплення форми волосся, отриманої від застосування засобу для завивки, у формі розчину, порошку чи таблеток.

Слайд 5

Препарати для хімічної завивки можна умовно віднести до засобів декоративної косметики, вони повинні відповідати наступним вимогам: забезпечувати збереження завитка протягом 3 місяців, у тому числі після стрижки; не змінювати початкового кольору волосся; легко змиватися з волосся теплою водою; містити поверхнево-активні речовини (ПАР), що забезпечують гарне змочування і просочування волосся; не мати токсичного, у тому числі алергійного і подразнюючого впливу на шкіру і слизову оболонку; мати запах парфумерної композиції (не різкий).

Слайд 6

Основою майже всіх препаратів, які випускаються в даний час, для хімічної завивки волосся служать тіоорганічні сполуки і їхні похідні, в основному тіогліколева кислота СН2-S-НСООН. Тіогліколева кислота має відновні властивості. Сполуки, які відносяться до групи тіоорганічних, дають можливість впливати на форму волосся при кімнатній температурі.

Слайд 7

Багато препаратів для хімічної завивки, містять як активний агент цистеїн так і його похідні. Отримані розчини позбавлені неприємного запаху, діють на волосся більш м'яко, ніж звичайно застосовувана тіогліколева кислота. Для стабілізації цистеїну в препарат вводять ефективну кількість (0,1-0,5 молей на 1 моль цистеїну) ангідридів оцтової, пропіонової, масляної, бурштинової, чи фталевої кислот. Значення рН препарату 8,0-10,0.

Слайд 8

До недоліків цих сполук відносяться: різкий неприємний запах внаслідок виділення на повітрі сірководню і меркаптану; токсичність, у тому числі здатність викликати хворобливі явища - головні болі, загальне нездужання, зменшення вмісту білих кров'яних тілець і ін.

Слайд 9

Для усунення пошкодження волосся і подразнення шкіри, а також для підвищення ефективності завивки запропоновані сполуки, які містять як основний активний інгредієнт гідроокис гуанідину.

Слайд 10

Характеристика допоміжних речовин, використаних у сполуках для хімічної завивки волосся

Слайд 11

Сечовину і її похідні використовують, як речовини, що мають вплив на структуру кератину, що сприяють розриву водневих зв'язків тим самим, розпушуючи волосся і полегшуючи проникнення в нього розчину. Найвідчутніший його вплив при використанні від 1,5 до 6 (оптимально 3) молей сечовини на 1 моль активного компоненту.

Слайд 12

Для кращого розчинення компоненту, а також достатнього змочування волосся використовують емульгатори, найчастіше неіоногенні ПАВ.

Слайд 13

Для зменшення ушкодження волосся, одержання гарної якості завивки, поряд з ПАВ використовують водорозчинні катіонні полімери, що містять четвертинні атоми азоту. Полімер у кількості 1-10 % вводять до складу для відновлення разом зі звичайними добавками. Використовують для цього катіонні похідні целюлози, крохмалю, четвертинні полівінілпіролідонові похідні, похідні продуктів конденсації полігліколю з поліаміном.

Слайд 14

Для фіксації (нейтралізації) завивки найчастіше використовують розчини перекисних сполук - перекису водню, перборатів, пероксидифосфатів, перйодатів, броматів лужних металів і ін

Слайд 15

Для зменшення набрякання волосся, повернення йому блиску і м'якості, у фіксуючі сполуки, що містять бромати калію чи натрію, додатково, вводять 0,05—0,4 % четвертинного амонієвого похідного целюлози і 0,1-1 % солі ацилглутамінової кислоти. Для запобігання коагуляції протеїнів рн водного розчину окислювача, що містить перекис водню чи бромати, встановлюють за допомогою кислоти (наприклад, глутамінової) до значення на 0,1-2,0 нижче рн розчину відновника.

Слайд 16

Технологічний процес готування препарату для хімічної завивки: готування розчину КМЦ; введення в розчин аміаку чи етаноламінів і частини очищеної води при охолодженні до 5 ос і постійному перемішуванні протягом 10 хвилин; додавання розчину тіогліколевої кислоти перемішування при температурі не вище 15 ос; контроль рн (при значенні рн менше 7 нейтралізація тіогліколевої кислоти аміаком чи етаноламінами); послідовне введення розчину ПАВ, амонію карбонату і натрію тетраборату; контроль рН, значення якого повинно дорівнювати 5-10 (оптимально 9,3-9,6); фасовка, упакування, маркірування готового продукту.

Слайд 17

косметичний засіб для фіксації зачіски на основі спиртових розчинів натуральних чи синтетичних смол. Лак для укладання волосся –

Слайд 18

Випускаються лаки для волосся з додатковими кондиціонуючим (антистатичним), відтіняючим (барвним) ефектом. За способом упакування лаки класифікуються на лаки в аерозольному і неаерозольному упакуванні. За ступенем фіксації розрізняють лаки для легкої, сильної і дуже сильної фіксації.

Слайд 19

В даний час у препаратах для укладання і фіксації зачіски найширше застосування знаходять: ПВП, сополімери ВП і вінілацетату, сополімери ПВП/диметиламіноетил метакрилат, сополімер ВП і диметиламінопропілметакриламіду, складний етиловий ефір ПВП/сополімер МА, четвертинні сополімери ВП і диметиламіноетилметакрилат, потрійний сополімер вінілкапролактам/ВП/диметиламіноетилМА, сополімер ВП і хлориду метакриламідопропілтриметиламонію, потрійний сополімер вінілкапролактаму/ВП/диметиламіноетил МА, полімоноалкілові ефіри (метилвініловий ефір малеїнової кислоти), потрійний сополімер вінілацетату, маліенат моно-п-бутилу і ізоборнілакрилат.

Слайд 20

Крім полімерів лак містить пластифікатори – речовини, що додають додатковий блиск і м'якість плівці, газ (пропелент), а також інші добавки: зволожувачі, ароматизатори, вітаміни (провітамін В5), рослинні екстракти, кератин, кераміди, протеїни шовку, бетаїн, УФ фільтри, кондиціонуючі добавки, барвники.

Слайд 21

Муси і пінки призначаються для моделювання зачіски і надання їй об”єму. Пінка і мус для укладання волосся – засіб для укладання волосся у вигляді піни, упакований в аерозольне упакування. Пінка чи мус наноситься на мокре волосся перед укладанням його феном, чи перед накручуванням на бігуді, з метою фіксації зачіски і збільшення об'єму волосся.

Слайд 22

Механізм дії даних косметичних препаратів грунтується на створенні на волоссі тонкої плівки, що закріплює зачіску, завдяки вмісту полімерних сполук (ПВП, вінілацетат і ін.). Муси і пінки містять зволожуючі добавки – пропіленгліколь, що охороняє волосся від пересихання, пластифікатори (касторова олія), кондиціонуючі добавки – полікватерніум-11, 52, піноутворювачі, розчинник ( воду очищену). Як БАР використовуються - провітамін В5, протеїни шовку, колаген, кератин, бетаїн, екстракти розмарину, реп'яха (2,5 %), хни (0,5 %), шавлії.

Слайд 23

Гелі для волосся – засіб по догляду за волоссям у вигляді гелю із вмістом плівкоутворювачів, призначений для формування і фіксації зачіски за рахунок утворення тонкої плівки на його поверхні. Гелі мають різний ступінь фіксації – сильну, середню, слабку.

Слайд 24

До складу гелів входять спеціальні зволожуючі добавки (пропіленгліколь), олеат-20, кондиціонуючі добавки – полікватерніум-11, кватерніум-80 – і БАВ – реп'яхова олія-1 %, касторова олія, пантенол, екстракти деревію, ромашки, сік подорожника. Муси, пінки, гелі – допоміжні засоби ефективні тільки в поєднанні з іншим закріплюючим засобом – лаком. Фіксація зачіски досягається завдяки вмісту полімерних сполук (гідрогелів), а також сополімерів ПВП і вінілацетату ,що створюють плівку на волоссі.

Слайд 25

Сполуки, технологія, контроль якості лаку для волосся Лак для волосся в аерозольному упакуванні являє собою ароматизовану суміш спиртового розчину плівкоутворювачів із пластифікатором, пропелентом і іншими добавками.

Слайд 26

Технологія виготовлення лаку для волосся готування розчину; заповнення розчинами аерозольного упакування. Етиловий спирт надходить через фільтр у реактор, туди ж при ввімкненій мішалці завантажується необхідна кількість смол. Реактор герметично закривається, і суміш нагрівається до температури 45-50 ос. Після повного розчинення смол (45-60 хв) розчин охолоджують до кімнатної температури, додають віддушку і перемішують 5-7 хвилин. Готовий розчин після фільтрації подається на лінію наповнення в балони, і упакування в картонні коробки. Готові вироби після контролю якості надходять на склад готової продукції.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне