X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО): діяльність та роль

Завантажити презентацію

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО): діяльність та роль

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) ( англ. Food and Agriculture Organization, FAO)

Слайд 2

Штаб-квартира: Рим , Італія Генеральний директор: Жак Діуф Офіційні мови: Англійська, Іспанська, Російська, Французька, Китайська, Арабська

Слайд 3

ФАО діє як провідна установа, що займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва в системі ООН.

Слайд 4

Організація була заснована на конференції в Квебеку 16 жовтня 1945 р. Девіз організації: «допомагаємо побудувати світ без голоду»

Слайд 5

Завдання ФАО: Її діяльність спрямована на зменшення гостроти проблеми бідності і голоду в світі шляхом сприяння розвитку сільського господарства, поліпшенню харчування і рішення проблеми продовольчої безпеки - доступності всім і завжди харчування, необхідного для активного і здорового життя.

Слайд 6

Сфери діяльності ФАО: Спеціальні програми ФАО допомагають країнам готуватися до можливого виникнення кризового положення з продовольством і, у разі необхідності, передбачають надання допомоги. Реалізовані за допомогою ФАО проекти щорічно привертають більше 2 мільярдів доларів пожертвувань від установ і держав, що вкладаються в розвиток села і сільського господарства.

Слайд 7

Діяльність ФАО охоплює чотири основні області:

Слайд 8

1.Забезпечення доступності інформації ФАО діє як інформаційна мережа. Вони використовують досвід персоналу - фахівців в галузі агрономії, лісового господарства, рибальства, а також тваринництва, харчування, соціальних наук, економіки, статистики та інших спеціальних галузей - для збору, аналізу та поширення інформації з метою сприяння розвитку.

Слайд 9

2.Обмін досвідом у питаннях політики ФАО ділиться з державами-членами своїм багаторічним досвідом в області розробки сільськогосподарської політики, підтримки планування, розробки ефективного законодавства та національних стратегій для досягнення цілей з розвитку сільських районів і пом'якшення проблеми голоду.

Слайд 10

3.Забезпечення форуму для нарад країн Щодня десятки працівників директивних органів і експертів з усіх країн світу збираються в штаб-квартирі або відділеннях на місцях для вироблення угод з основних питань, що стосуються продовольства і сільського господарства.

Слайд 11

4.Передача знань на місця Накопичений багатий багаж знань проходить апробацію в рамках тисяч проектів, здійснюваних на місцях у всьому світі. ФАО забезпечує мобілізацію коштів і керування мільйонами доларів, що надаються промислово розвиненими країнами, банками розвитку та іншими донорами для забезпечення досягнення цілей цих проектів.

Слайд 12

Україна та ФАО(2003-2011) Україна член багатьох робочих органів цієї організації й бере участь у заходах ФАО. Наша держава є членом 5 комітетів ФАО та 2 комісій.

Слайд 13

Організація співпрацює з Держветмедслужбою України. За кошти організації були проведені різні семінари та заходи на території України.

Слайд 14

За прогнозом ФАО Україна буде серед лідерів виробництва продовольства, яке дорожчатиме.

Слайд 15

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка