X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВСЕСВІТНЯ ТУРИСТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Завантажити презентацію

ВСЕСВІТНЯ ТУРИСТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВСЕСВІТНЯ ТУРИСТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Слайд 2

Всесвітня туристична організація (ЮНВТО) – є спеціалізованою установою Організації Об’єднаних Націй відповідно до Угоди між ООН і ЮНВТО, затвердженої 58-ю сесією Генеральної асамблеї ООН – головною міжнародною організацією в галузі подорожей і туризму, що займається питаннями туристичної політики та удосконалення професійного рівня туристичних фахівців.

Слайд 3

Основною метою є: сприяння розвитку туризму для внесення внеску в економічний розвиток, міжнародне взаєморозуміння, мир, процвітання, загальну повагу і дотримування прав людини і основних свобод для всіх людей без різниці в расі, статті, мови і релігії.

Слайд 4

До складу ВТО входять: 154 країн, 7 територій і більше 400 членів, що представляють приватний сектор, навчальні заклади, туристські асоціації та місцеві органи управління туризмом.

Слайд 5

Штаб-квартира Організації знаходиться в Мадриді. Генеральний секретар - Талеб Ріфаї (Йорданія).

Слайд 6

Історія створення організації Створена в 1925 як Міжнародний конгрес офіційних туристичних асоціацій в Гаазі. У 1967 перетворений у міжурядовий орган, який співпрацює з іншими організаціями ВООЗ, ЮНЕСКО та ін. У 1974 Міжнародний союз був перетворений у Світову організацію з туризму. Перша генеральна асамблея пройшла в Мадриді у травні 1975 року. У 2003 ВТО отримала статус спеціалізованої установи Організації Об'єднаних Націй.

Слайд 7

Структура ВТО Генеральна асамблея Виконавча рада Регіональні комісії Комітети Секретаріат

Слайд 8

Склад ВТО: Співпраця в галузі розвитку Якість розвитку в туризмі Сталий розвиток туризму Статистика дослідження ринку Розвиток кадрів для туризму Комунікації і документація Туризм і технологія Ділова рада Регіональні представництва

Слайд 9

ВТО є юридичною особою і може користуватися на території країн-членів певними привілеями і імунітетом, які визначаються в окремих договорах, що укладаються організацією.

Слайд 10

Офіційні мови ВТО – англійська, іспанська, російська і французька. Бюджетні витрати ВТО на здійснення адміністративних функцій і реалізацію загальної програми роботи покриваються за рахунок членських внесків і інших надходжень. Робоча програма ВТО формується і затверджується на двохрічний період. Основними міжнародно-правовими формами діяльності ВТО є проведення конференцій та нарад.

Слайд 11

Співробітництво Всесвітня організація з туризму фінансує та реалізує проекти розвитку у сфері туризму, передає досвід туристської діяльності країнам, що розвиваються з метою сталого розвитку.

Слайд 12

Великі проекти ВТО: Генеральний план розвитку туризму в Пакистані (2001) Генеральний план розвитку туризму в провінціях Китаю (2000-2002) Розвиток національних парків в Руанді (1999) Стратегія розвитку туризму в Молдові (1999)

Слайд 13

Україна і ВТО У жовтні 1997 р. на 12-й сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації (м. Стамбул, Туреччина) Україна стала Дійсним членом цієї Організації. На 13-й сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації (вересень 1999 р., м. Сантьяго, Чилі) Україну було обрано до складу Виконавчої ради ЮНВТО на період 1999-2003 рр.

Слайд 14

Україною виконано всі фінансові зобов’язання з оплати щорічних членських внесків до бюджету ЮНВТО. Розмір щорічного членського внеску України до ЮНВТО за 2009 р. становить 58514,00 євро.

Слайд 15

Всесвітній день туризму Указом Президента України “Про День туризму” від 21.09.98 №1047/98 встановлено щорічне відзначення цього дня 27 вересня, що є свідченням визнання державою значення туризму для країни. Щорічно в День туризму проводиться цілий комплекс заходів за участю керівництва держави, керівників міністерств і відомств суміжних галузей.

Слайд 16

Щорічно в жовтні у м. Києві проводиться Міжнародний туристичний салон “Україна” – однин з найбільших виставкових заходів на теренах нашої країни, якому надано статус заходу, що проходить під егідою ЮНВТО, за участю представників ЮНВТО, з використанням її символіки, а також включенням Салону до Календаря міжнародних туристичних заходів ЮНВТО.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм