X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екваторіальна Гвінея

Завантажити презентацію

Екваторіальна Гвінея

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екваторіальна Ґвінея

Слайд 2

Екваторіальна Гвінея — держава на західному узбережжі екваторіальної частини Африки. Вона складається з території Ріо-Муні на континенті і п'яти островів: Біоко, Коріско, Великий та Малий Елобей і Аннобон. Єдина іспаномовна незалежна країна Африки. Держава знаходиться в Центральній Африці, на півночі межує з Камеруном на півдні й сході — з Габоном. Острови й західне узбережжя омивається водами Гвінейської затоки Атлантичного океану.

Слайд 3

Столиця країни — місто Малабо. Що дивно, розташований не на материку, а на північній частині острова Біоко. Дістатися сюди можна літаком або на поромі. Малабо - не найбільше місто в Екваторіальній Гвінеї, але напевно найбільш яскраве і дружньо налаштоване до туристів.

Слайд 4

Екваторіальна Гвінея одна з "найбільш грамотних" країн в Африці, які вміють читати і писати та складають близько 85% населення країни. Побут і культура жителів Екваторіальної Гвінеї дуже самобутні. Фестивалі традиційної культури з вражаючими уяву співами і танцями приваблюють туристів з усього світу. Однією з найбільш цікавих церемоній є "ахіра", ритуал вигнання злих духів.

Слайд 5

Екваторіальна Гвінея особливо багата різноманітною рослинністю. На території цієї держави розташовані вічнозелені вологі екваторіальні ліси, в яких ростуть фікуси, хлібне дерево; усього понад 150 цінних порід дерев.

Слайд 6

Курорти Екваторіальної Гвінеї На острові Біоко розташовується курорт Малабо, а в провінції Літорал є курорт Бата - це найбільший морський порт на узбережжі Атлантичного океану. Там можна займатися серфінгом, дайвінгом, підводною фотографією, рибалити, кататися на скутерах, водних лижах, катерах. Для туристів на території курортів відкриті магазини та ресторани.

Слайд 7

Кафедральний собор в Малабо Кафедральний католицький собор Санта-Ісабель є пам'яткою міста Малабо. Це найкрасивіша будівля міста і всього острова Біоко.

Слайд 8

Музей Эбебьина У 20 кілометрах на захід від міста розташований Музей Ебебьина, який демонструє традиційну скульптуру народів країни і багато інших творів мистецтва.

Слайд 9

Місто Евінайонг розташоване в 180 км від Бата, пропонує туристам відправитися до численних мініатюрних водоспадів.

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм