X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стереотипи і Забобони Франції

Завантажити презентацію

Стереотипи і Забобони Франції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стереотипи Франції

Слайд 2

1.Французи-гробіяни Це, мабуть, найпоширеніший стереотип про французів. Більшість французів - дуже доброзичливі й чуйні люди. Хами тут, звичайно, але це рідко. Стереотип про грубості французів виник через їх прямолінійність. Швидше, просто чесні.

Слайд 3

2) Всі Французи курять Це частково правда. Не всі, звичайно, але багато хто дійсно курять. Сигарета у Франції стала частиною культури, спілкування, приємного проведення часу. Хоча останнім часом і тут почали культивувати більш здоровий спосіб життя. А в громадських місцях навіть ввели заборону на куріння.

Слайд 4

3) Жабники Деякі національності називають французів «жабниками» за особливу любов до лапок цього земноводного. Але насправді, жаб французи їдять не дуже часто, лише у свята, а в ресторанах замовляють їх, найчастіше, тільки люди з інших країн.

Слайд 5

4) Вусастики, багетники, матросники 1) Зовнішній вигляд типовий француз носить берет, червоний шийну хустку і матроску, яка по-французьки називається "marinière". 2) Також французи весь час ходять з багетом під пахвою, тому що цей хліб вони їдять щодня без обмежень. 3) Усіх вважають що француз має бути з вусами але це міф не всі французи з вусами.

Слайд 6

ЗАБОБОНИ ФРАНЦІЇ

Слайд 7

Що стосується забобонів ,то в цьому питанні французькою витонченістю і не пахне. Якщо випадково вступити в собачі "продукти життєдіяльності" лівою ногою то вас чекає не бувалий успіх та везіння не забаром, алеякщо вступити правою ногою - проблем не уникнути Навиворіт речі. У Франції одяг одягнений навиворіт означає, що на тебе чекає приємна звістка. Крім того чорного кота у Франції варто принести на перехресті п'ятидоріг і відпустити, де він ляже - там схований скарб Сільничку передають через ліве плече, щоб відлякати духів. Кожному своєму другові дають 1євро для того щоб не припинилася дружба. У Франції були винайдені жіночі колготки.Це геніальний винахід 20 століття, але їх використовують як відмінний медичний джгут ,щоб зупиняти кров і в саду від шкідників.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм