X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Культурно-пізнавальний туризм в Норвегії

Завантажити презентацію

Культурно-пізнавальний туризм в Норвегії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Культурно-пізнавальний туризм Норвегії Підготував студент групи Т-17 Романович Ростислав

Слайд 2

Загальні відомості Офіційна мова - норвезька Столиця - Осло Голова правління - Король Гаральд V Прем'єр-міністр – Ерна Солберг Площа - 386 000 км2 Незалежність (скасовано союз зі Швецією) - . 7 червня 1905 Валюта - Норв.крона(NOK) Часовий пояс - +1,+2 влітку

Слайд 3

Вступ Батьківщина тролів і мужніх вікінгів, Норвегія - одна з небагатьох європейських держав, яка зуміла зберегти первозданну чистоту дивовижно, неповторної природи: величні гори і льодовики, величезна кількість річок, озер, водоспадів, широкі затоки і піщані пляжі, знамениті норвезькі фіорди, національні парки і природні заповідники. Невипадково Норвегія визнана благополучною країною за рівнем економічного розвитку і тривалості життя людей. Про Норвегію складають легенди. Розповідають, наприклад, що в цій суворій країні прямо по вулицях бродять білі ведмеді. Насправді в Норвегії дійсно можна подивитися на полярних ведмедиків, щоправда, для цього потрібно відправитися на острів Шпіцберген. Взагалі ж, клімат в Норвегії аж ніяк не суворий. Завдяки теплому Північноатлантичного течією Гольфстрім зима тут м'яка, а влітку температура іноді піднімається до +25 С

Слайд 4

Осло Осло - головний промислово-транспортний та культурний центр країни. Будучи одним із найбільш дорогих міст світу, він, тим не менше, як магніт, притягує туристів зі всього світу. Мальовничі ландшафти, суворий клімат, музеї, парки, квартали старого міста - все це додає особливу, дивовижну атмосферу цьому норвезькому місту. Осло розташований на території Естланна в глибині однойменного фьорда на березі трьох заток - Вьерквіка, Піпервіка і Фрогнер.

Слайд 5

Берген є одним з найбільших міст Норвегії і має повне право називатися туристичним центром або точкою старту різних туристичних поїздок. Він являє собою як би ворота в світ фіордів; тут же розташовані і привабливі для туристів визначні пам'ятки: старий квартал Брюгге, рибний ринок, де можна придбати свіжі дари моря. Берген університетське місто, у ньому знаходяться кілька великих коледжів. Це місто, в якому багато місцевого і самобутнього, але і в той же час є й аромат інтернаціональності.

Слайд 6

Старі квартали Бергена - це жива історія, а в музеях і галереях зберігається жива історична та культурна спадщина. У старому кварталі Брюгген уздовж східного боку гавані розташовані вражаючі старовинні будівлі. Цей квартал включений Юнеско в список світової спадщини. Старі дерев'яні будинки побудовані вже після пожежі 1702 року.

Слайд 7

Тромсе - називають "Північним Парижем". Тут розташовується самий північний в світі університет. Тут взагалі все північне. Наприклад собор, і той називають Арктичним (Церква Тромсдал). У Тромсе знаходяться Музей Тромсе, Морський Акваріум, Полярний Музей. В центрі знаходиться безліч маленьких суденець, рибальських халуп і поромів. Тут підходяще місце для лову великої риби. Крім того, зупинившись в Тромсе, можна оглянути Військовий Музей Тромсе в Барду, наскальні малюнки (2500-4500-річного віку) в Бласфіорд, водоспади в Рейсадален, Собор в Буді, Глом Фіорд, Гронлі Грот (сталактитова печера з підземним водоспадом), церква і Меридіан камінь у Хамерфест, Північний Мис (крайня точка в Норвегії), каплиці Короля Оскара і Cв. Джорджа в Кіркінес.

Слайд 8

Торговий район Хавнес на острові Улейя

Слайд 9

Ставангер - одне з найпрекрасніших міст норвезьких, розташоване в південно-західній частині Норвегії. У цьому регіоні була відкрита нафта і з цього моменту Ставангер є штаб-квартирою нафтовиків. Місто приваблює туристів своїми білими піщаними пляжами, можливістю поніжитися в теплій морській воді, оглянути Фіорд і прогулятися по гірських дорогах! Тут є 25 км чудових піщаних пляжів, що плавно переходять у смарагдову морську гладь.

Слайд 10

Олесунн або Алесунд (норв. Ålesund) - місто на західному узбережжі Норвегії, в фюльке Мере-ог-Румсдал. Один з небагатьох збережених міст в світі, побудованих в стилі «ар нуво», завдяки чому є туристичним центром. Відрізняється м'яким кліматом завдяки близькості Гольфстріму. Місто Олесунн розташований між Хьюронд-фьордом і Гейрангер-фьордом внесеними до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Слайд 11

Гейрангер-фьорд

Слайд 12

Два норвезьких фіорди, Гейрангер-фьорд і Нерьой-фьорд, включені в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ширина Нерьой-фьорда в самім вузькому місці лише 250 метрів, а скелі над його спокійними водами піднімаються на 1800 метрів. Гейрангер-фьорд відомий мальовничими місцями й приголомшливими водоспадами, з яких найбільш відомий водоспад Сім сестер.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Королівська резиденція Стіфсгорден. Особняк Стіфтсгорден, побудований в 1774-78 р. вдовою члена таємної ради, є найбільшим дерев'яним палацом у Скандинавії. В 1800 році він був проданий державі і до сьогодаі він є офіційною Королівською резиденцією в Трондхеймі.

Слайд 17

Слайд 18

Народний музей Сверресборг. Це музей культурної історії, що розкинувся навколо руїн середньовічного замка Короля Сверре. Величезний музей, що складається з експозицій під відкритим небом і дерев'яними будівлями, демонструє сцени життя людей у Трондхеймі й Тренделагу.

Слайд 19

Смельтхютта (норв. плавільння), на площі Мальмплассен була центральним об'єктом поселення Рьорус, і в період з 1646 по 1953р. тут переплавляли мідну руду. Коли роботи припинилися, тут був відкритий музей. Основна експозиція представлена мініатюрними функціонуючими моделями, які показують процес плавлення й виробництва міді: серед них водяні колеса, піднімальні механізми, що приводять у рухи кіньми лебідки й штольні.

Слайд 20

Слайд 21

Будинок Норвезької опери. Будинок Норвезької опери був побудований за п'ять років на берегах району Бьорвіка, недалеко від біржі й центрального вокзалу. Це найбільше норвезьке спорудження культурного значення із часів будівництва собору Нідарос у Трондхеймі на початку чотирнадцятого століття.

Слайд 22

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм