X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ковельський міський культурно-просвітницький центр

Завантажити презентацію

Ковельський міський культурно-просвітницький центр

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ковельський міський культурно-просвітницький центр Від здоров’я до краси, через красу до здоров’я!

Слайд 2

Вигляд споруди на поч. XIX ст.

Слайд 3

Мета 1. Створення умов для реалізації творчих ініціатив, активних особистостей у сферах: культури та мистецтва; виховання та освіти; історії та краєзнавства; медицини та туризму; 2. Підтримка громадських організацій в напрямках: популяризації здорового способу життя; національно-патріотичного виховання; 3. Створення умов для гармонійного розвитку особистості.

Слайд 4

Наші пріоритети та цінності: Пропагуємо здоровий спосіб життя; Формуємо національну свідомість; Активізуємо єднання громади; Впроваджуємо естетичне виховання; Забезпечуємо культурно-духовний розвиток особистості Сприяємо гармонійному розвитку та утвердженню людської гідності.

Слайд 5

Що хочемо дати світу? Відчуття власної гідності та патріотизму; Готовність відстоювати інтереси громади: Атмосферу взаємодії та самоутвердження кожної особистості, як рівноправного члена громади; Систему цінностей у сфері духовного і морального виховання; Гармонійний розвиток здорового покоління з високими моральними цінностями та відчуттям прекрасного.

Слайд 6

Напрямки нашої діяльності: Розвиток мистецтва - художня галерея, мистецька світлиця, музей Андроника Лазарчука, сувенірна лавка, організація художніх виставок, фотовиставок, проведення майстер-класу; Популяризація української книги – книжковий магазин; Просвітницько-виховна робота – школа шляхетних українок; Підтримка та сприяння громадським організаціям – конференційна зала для проведення семінарів, конференцій, тренінгів, лекцій, інтелектуальних ігор, культурно-виховних заходів, презентацій книг, зустрічей з письменниками та художниками; Розвиток туризму і краєзнавства - туристична довідка; Аптека муніципальна № 1; Ініціювання та проведення громадських місцевих, всеукраїнських та міжнародних проектів.

Слайд 7

Організаційна структура

Слайд 8

Наш центр – це унікальна організація, ефективна особливо у наш час – час ринкової економіки та утвердження демократичного суспільства у нашій державі.

Слайд 9

Аптека муніципальна № 1 Окрасою міста Ковеля є будинок старої аптеки (так, зазвичай називають його ковельчани) по вул. Незалежності, 89 – пам’ятка архітектури ХІХ ст. А деякі історичні джерела вказують дату спорудження – 1799 рік. Зрозуміло, що таких цінних з архітектурної і, особливо, з історичної точки зору об’єктів в місті більше немає. Адже, це є спадщина нашої історії, пам’ять про видатних і просто відомих людей Ковельщини ХІХ-ХХ ст.

Слайд 10

Історія будинку розпочинається відколи тут була аптека, названа на честь її власника провізора Фрідріхсона. Послугами цієї аптеки не могли не користуватись Косачі, коли жили в Колодяжному. Адже, виготовлення ліків є виключно прерогативою провізорів, а ліки Косачам, особливо Лесі, були життєво необхідні. Не міг не відвідувати цю аптеку і видатний український письменник, композитор, культурний діяч, сімейний лікар і приятель родини Косачів Модест Левицький, який у 1894р. працював у Ковелі повітовим лікарем. Ймовірно, що бував у аптеці Андроник Лазарчук – самобутній художник-реаліст, один із засновників художньої освіти в Україні кінці ХІХ – першої третини ХХ ст., який у 1901-1904 рр. жив у Ковелі і працював у Ковельському міському училищі вчителем малювання, креслення і чистописання.

Слайд 11

У повоєнний період установа зберегла своє цільове призначення і використовувалась як аптека Клінгера (провізором був пан Клінгер). У 1970-ті рр. у будинку розташовувалась міська санепідемстанція. В архітектурному відношенні будинок Г-подібний в плані, цегляний, кутовий. Кут будинку зрізаний і відсічений еркером, який завершується чотиригранним куполом. Будинок має безперечну архітектурну цінність і складає важливий елемент фонової забудови. Після ремонту та реставрації у цьому будинку 4 липня 2008 року гостинно відчинив двері культурно-просвітницький центр.

Слайд 12

Слайд 13

Експозиція історії розвитку аптеки

Слайд 14

Пріоритети: соціальна направленість: відпуск медикаментів пільговим категоріям населення; популяризація здорового способу життя; безрецептурний відпуск і рецептурний відпуск медикаментів; продаж біологічно-активних добавок та препаратів, які не являються зареєстрованими засобами; консультація по використанню даних препаратів; сан гігієна та дитяче харчування; лікувальна косметика; Функціонує куточок лікаря, де відвідувачі зможуть отримувати безкоштовно терапевтичну консультацію (надання першої лікарської допомоги, вимірювання артеріального тиску, перев’язку).

Слайд 15

Книжковий магазин

Слайд 16

Школа шляхетних українок

Слайд 17

Кімната-музей Андроника Лазарчука

Слайд 18

Конференційний та виставковий зал (2-й пов.)

Слайд 19

Виставкова зала Галереї мистецтв (1-й пов.)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне