X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
вчсмвм

Завантажити презентацію

вчсмвм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Смертельний дух Евересту  Еверест

Слайд 2

. Заради гострих і незабутніх відчуттів людина готова платити мільйони і, жертвуючи своїм життям, опинятися в екстремальних умовах і підійматися на найкрутіші вершини

Слайд 3

Еверест – гора, яка причаровує екстремальних туристів Однією з таких смертельних висот є гора Еверест в Гімалаях, що височіє над рівнем моря за оцінками багатьох експертів на 8844 метрів. Щорічно більше 500 туристів з усього світу намагаються підкорити цю вершину. Мало кому це вдається через нелюдські погодні умови. Однією з головних загроз для туристів є нестача кисню, яка явно дає про себе знати мандрівникам, котрі майже дісталися до вершини. 

Слайд 4

 300 метрів до піку Евересту вважаються дорогою смерті, так як саме на цій висоті гинуть люди. Мозок не витримує кисневого голодування, свідомість затуманюється, зафіксовані навіть випадки різких перепадів настрою з маніакальними нахилами. У деяких людей виникає миттєва задуха і смерть.

Слайд 5

На жаль, для більш 200 чоловік ця «вершина землі» стає останнім місцем притулку. Недарма кажуть, що Еверест – кладовище для неприкаяних душ. Транспортування їх поки не можливе через жорстокі погодні умови і брак людського потенціалу. На такій висоті підвалини моралі перестають працювати, і включається тільки інстинкт виживання. Місцеві жителі – шерпи – б'ють з цього приводу тривогу і намагаються на регіональному рівні вирішити дану проблему. Поки їм вдалося домогтися виходу постанови, в результаті якої кожен турист, що спускається зі схилів, зобов'язаний винести з собою не менше 8 кілограмів сміття.

Слайд 6

Не важко здогадатися, що основними бажаючими підкорити вершину стають заможні люди, які найчастіше не мають навіть елементарної фізичної підготовки. Природно, з ними проводяться тренінги і в деталях обговорюються всі етапи сходження. Однак, кожен з них поводиться на горі по-різному, виходячи з власних ресурсів організму, створюючи неприємності не тільки собі, а й супутникам. До сих пір залишається загадкою, чому ця гора манить до себе стільки людей. Підйом на неї коштує величезних грошей. Тільки в 2015 році офіційно сходження на вершину коштувало не менше 60 тисяч доларів! А дозвіл у місцевої влади виливається в 10 тисяч доларів. 

Слайд 7

Також однією з нагальних проблем сучасного Евересту є його неймовірна захаращеність людськими відходами життєдіяльності та використаними ємностями для кисню.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Туризм