X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дитяча організація “ Вишенька ”

Завантажити презентацію

Дитяча організація “ Вишенька ”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дитяча організація “ Вишенька ” Тернівської загальноосвітньої школи І - ііі ступенів

Слайд 2

Метою шкільного дитячого об'єднання є: згуртування дітей та молоді на цікаві, добрі та корисні справи; виховання найвищих почуттів людяності - любові до рідної землі, до своєї родини, свого народу; пошани до історичного минулого, до культури; виховання доброти та милосердя; захист прав та інтересів учасників об'єднання, розвиток індивідуальних та творчих здібностей; активізація ролі учнівського самоврядування;ё виховання в учнів активної життєвої позиції та уміння адаптуватися в соціумі. Провідна ідея: Всебічне виховання особистості через участь в органах учнівського самоврядування.

Слайд 3

Основні завдання організації «Вишенька»: забезпечення і захист прав та інтересів учнів школи; забезпечення виконання ними своїх обов’язків; сприяння навчальній та творчій діяльності учнів; створення різноманітних гуртків, клубів за інтересами.  

Слайд 4

Структура дитячої організації Шкільне дитяче об'єднання «Вишенька» складається із тематичних об’єднань: 1. Гілочка Правових знань 5. Гілочка пам'яті 2. Зелена гілочка 6. Гілочка майстрів та майстринь 3. Гілочка Здоров'я і радості 7. Гілочка «Розумники і розумниці» 4. Гілочка розваг 8. Родинна гілочка «Берегиня»   Президент школи Віце-президент Рада представників Президента (старости класів) Координаційна Рада (Педагоги-радники Гілочок) Класні колективи

Слайд 5

Дитяче об'єднання «Вишенька» Президент Рада представників Президента Координаційна Рада Гілочка Розваг Гілочка Правових знань Родинна гілочка «Берегиня» Гілочка «Розумники та розумниці» Зелена гілочка Гілочка пам'яті Гілочка «Здоров'я і радості» Гілочка майстрів і майстринь Прес-центр Учнівські колективи

Слайд 6

Основні напрямки діяльності дитячої організації “ВИШЕНЬКА”

Слайд 7

Гілочка Правових знань Мета: виховання громадської відповідальності й свідомості учнів, самодисципліни, необхідності дотримуватись моральних і правових норм, поваги до законів.

Слайд 8

Організовує чергування по школі, контролює відвідування уроків . Працює лекторська група, проводяться брейн-ринги, учнівські конференції, правові турніри, конкурси плакатів виставки малюнків на правову тематику.

Слайд 9

Гілочка «Розумники і розумниці» Мета: організація змістовного дозвілля дітей і молоді з урахуванням їхніх інтересів. Гілочка організовує виставки, вікторини, інтелектуальні ігри, конкурси з різних дисциплін.

Слайд 10

Слайд 11

Гілочка Розваг Завданням активу гілочки є залучення учнів школи до культмасової роботи з метою запобігання проявів асоціальних форм поведінки. Організовує вечори відпочинку, загальношкільні свята, дискотеки, конкурси, виставки.

Слайд 12

Слайд 13

Гілочка Пам'яті Мета: вивчення історії рідного краю, збереження героїчних традицій українського народу.

Слайд 14

Піклується про збереження навколишнього середовища, сприяє озелененню школи, пропагує любов до природи, займається організацією заходів екологічного спрямування, проведенням природоохоронних акцій. Зелена гілочка

Слайд 15

Гілочка Здоров'я і радості Мета: заохочувати учнів до здорового стилю життя. Займається організацією заходів фізкультурно-оздоровчого напрямку, тижня фізкультури і спорту, Днів здоров'я, козацьких забав, спортивних змагань, залучає учнів до участі у спортивних секціях, туристичних мандрівках.

Слайд 16

Слайд 17

Родинна гілочка «Берегиня» Мета гілочки - виховання любові до рідних, батька та матері. Підтримує зв'язок між родиною та школою. Організовує свята, ігри з участю батьків: родинні вітальні, спортивні змагання, День Матері, День родини, зустрічі поколінь тощо.

Слайд 18

Гілочка Майстрів та майстринь Організовує виставки та конкурси учнівської творчості, піклується про виготовлення новорічних прикрас, привітальних листівок тощо.

Слайд 19

Прес-центр Мета: створення інформаційного банку про життєдіяльність класних колективів, школи. Інформує учнів, батьків, учителів про всі події, які відбуваються в школі через газету. Шкільна газета “ Країна знань ” виходить один раз на місяць

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне