X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Маркетингові дослідження ринку пива

Завантажити презентацію

Маркетингові дослідження ринку пива

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Пи во — алкогольний напій середньої міцності, який виготовляють ферментацією ячмінного, або кукурудзяного, або рисовогосолоду. Пиво характеризується специфічною гіркотою та ароматом, що надає йому хміль, а також здатністю до піноутворення. Процес виробництва пива називається броварством, інколи пивоварінням.

Слайд 3

Поява пива стала можливою лише із започаткуванням хліборобства і вирощуванням ячменю та пшениці, бо саме зерно цих культур було першою, а ячмінь і досі залишається основною сировиною для виготовлення пива.

Слайд 4

Структура споживання пива: 75-80% проданого пива — світлі сорти, 15%-міцне та 10% припадає на темне пиво.

Слайд 5

Основними виробниками пива у світі є такі країни

Слайд 6

ПИВО “ОБОЛОНЬ” Оболо нь — торгова марка пива. З'явилась на ринку в 1992 році. Сьогодні це бренд-лідер на ринку і головний в портфелі компанії виробника. У 1992 році, з початком виробництва пива «Оболонь Світле», компанія «Оболонь» заклала стандарти оформлення пляшки: розроблено унікальну форму пляшки, етикетку, кольєретку, контретикетку і кольорову пробку. Таким чином, на українському ринку з'явився перший пивний бренд. Необхідність цього була продиктована бажанням виділити свою продукцію з ряду інших виробників пива і цілеспрямовано виховувати лояльність споживачів до неї.

Слайд 7

Бренд виведений на ринок у 1992 році, коли компанія отримала приватизаційне свідоцтво Фонду Держмайна України №1 і стала першим приватним підприємством незалежної України. У той час говорити про яку-небудь сегментацію ринку ще не доводилося. Пиво «Оболонь» позиціонувалося як народне, а отже, доступне.

Слайд 8

Основні риси рекламної кампанії

Слайд 9

Слайд 10

 «Оболонь» є єдиною українською пивоварною корпорацією, що входить до сорока найбільших пивоварних концернів світу. З урахуванням обсягів виробництва пива за 2008 рік та часткою на світовому ринку корпорація «Оболонь» займає 24 місце в рейтингу німецького видання Focus.

Слайд 11

У 2010 році обсяги експорту склали 23,7 млн. декалітрів. У Росії продукція ПАТ «Оболонь» займає близько 2% ринку. У Білорусі частка «Оболоні» на пивному ринку становить 5%. Досить потужними ринками збуту для українського пива є також Молдова та Грузія.

Слайд 12

Основні товари замінники Слабоалкогольні напої Енергетично-алкогольні напої Алкогольні вироби

Слайд 13

Основні конкуренти на ринку ТОВ “Чернігівське” ТОВ “Славутич” ТОВ “Львівське” ТОВ “Арсенал”

Слайд 14

Основні структурні одиниці корпорації «Оболонь» Головний завод у місті Київ:ПАТ «Оболонь» (виробництво пива, безалкогольної продукції, мінеральної води, пивної дробини та ін.). Дочірні підприємства: ДП ПАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта», м. Фастів, Київська обл. (виробництво пива). ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське», м. Красилів, Хмельницька обл. (виробництво мінеральної води, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв).

Слайд 15

Підприємства з корпоративними правами: ПАТ «Охтирський пивоварний завод», м. Охтирка, Сумська обл. (виробництво пива, безалкогольних напоїв, солоду). ПАТ «Севастопольський завод напоїв», АРК Крим (виробництво безалкогольних напоїв). ПрАТ «Бершадський комбінат», м. Бершадь, Вінницька обл. (виробництво слабоалкогольних напоїв, солоду). ПрАТ «Дятьківці», м. Коломия, Івано-Франківська обл. (виробництво солоду). ТОВ «Оболонь Агро», смт. Чемерівці, Хмельницька обл. (сільськогосподарське виробництво, вирощування ячменю, великої рогатої худоби та свиней). ПрАТ «Рокитнівський скляний завод», смт. Рокитне, Рівненська обл. (виробництво склотари). Відокремлені цехи: Завод у м. Олександрія, Кіровоградська обл. (виробництво безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, переробка ПЕТ пляшки, виробництво бандажної стрічки). Солодовий завод у смт. Чемерівці, Хмельницька обл. (виробництво солоду).

Слайд 16

Слайд 17

Основні нагороди • Бурштинова зірка за найбільший обсяг випуску пива ТМ «Оболонь» та безалкогольного напою ТМ «Живчик» • безліч гран-прі за найвищу якість пива • кожен рік отримує рекордну кількість золотих та срібних медалей якості, якими нагороджуються торгові марки пива

Слайд 18

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка