X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Проблема забруднення грунтів"

Завантажити презентацію

"Проблема забруднення грунтів"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала Жукова Євгенія

Слайд 2

Грунт - це особливе природне утворення, що має ряд властивостей . Він сформувався в результаті тривалого перетворення поверхневих шарів літосфери під дією гідросфери і атмосфери, живих і мертвих організмів. Найважливіша його властивість – родючість.

Слайд 3

Особливий вплив людини на родючий шар землі зріс в час науково - технічної революції. При цьому не тільки посилилась взаємодія людини із землею, але і змінилися основні риси взаємодії. Проблема «грунт - людина» ускладнилась урбанізацією, все більшим використанням земель, зростанням потреб продуктів харчування.

Слайд 4

Хижацька діяльність жахливо впливає на грунт: прогресуючим скороченням біологічно активних площ грунту,його ерозією, засоленням і забрудненням. Порушення грунтового покриву в результаті його неправильної експлуатації приводить до посиленого руйнування.

Слайд 5

Особливо небезпечних масштабів набула ерозія ґрунтів. В Україні третина ріллі — 10,2 млн. га сільськогосподарських угідь — еродована та 16,9 млн. га зазнає впливу вітрової ерозії.

Слайд 6

Забрудненість грунтів в Україні

Слайд 7

В Україні набуто системного підходу до захисту ґрунтів від ерозії, зокрема, науково обґрунтована і випробувана високоефективна ґрунтозахисна система землеробства.

Слайд 8

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія