X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблема забруднення грунтів

Завантажити презентацію

Проблема забруднення грунтів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблема забруднення грунтів

Слайд 2

Грунт - це особливе природне утворення, що має ряд властивостей . Він сформувався в результаті тривалого перетворення поверхневих шарів літосфери під дією гідросфери і атмосфери, живих і мертвих організмів. Найважливіша його властивість – родючість. Це властивість грунту грає першорядну роль в житті людини.

Слайд 3

Особливий вплив людини на родючий шар землі зріс в час науково - технічної революції. При цьому не тільки посилилась взаємодія людини із землею, але і змінилися основні риси взаємодії. Проблема «грунт - людина» ускладнилась урбанізацією, все більшим використанням земель, зростанням потреб продуктів харчування.

Слайд 4

Хижацька діяльність жахливо впливає на грунт: прогресуючим скороченням біологічно активних площ грунту,його ерозією, засоленням і забрудненням. Порушення грунтового покриву в результаті його неправильної експлуатації приводить до посиленого руйнування.

Слайд 5

Є декілька типів руйнування грунтового покриву. Серед них найпоширеніша і небезпечніша - ерозія. Вона виражається в розмиві грунту, змиві її талими, зливовими і дощовими водами. За останнє сторіччя, прискорена ерозія грунтів спричинила за собою втрату 2 мільйонів гектарів родючих земель.

Слайд 6

багаторазовий обробіток його за допомогою потужних і важких колісних тракторів і комбайнів;

Слайд 7

Перехід на індустріальні та інтенсивні технології, тобто застосування високих доз мінеральних добрив і хімічних засобів захис ту рослин, яке супроводжується забрудненням грунту баластними речовинами (хлоридами, сульфатами), накопиченням отрутохіміка тів у грунтах і підгрунтовних водах.

Слайд 8

Забрудненість грунтів в Україні

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія