X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
очищення стічних вод

Завантажити презентацію

очищення стічних вод

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історичні пам’ятки Чернігівщини Підготував учень 7 -Б класу Носівської міської гімназії Волоха Євген

Слайд 2

Антонієві печери Антонієві печери - унікальний підземний архітектурний комплекс ХІ – ХІХ ст. заснований на початку ХІ ст. батьком руського чернецтва Антонієм Печерським – одним із засновників Києво-Печерського монастиря.

Слайд 3

Болдині гори Болдині гори є природною домінантою чернігівського ландшафту. Вони піднімаються на висоту до 35 метрів над заплавою Десни та, неначе широкою дугою, охоплюють її. Ймовірно, назва гір походить від давнього слова "болд", що означало "дуб". У західній частині гір ще й досі можна побачити вікові дуби. У дохристиянські часи Болдині гори використовувались для певних ритуалів та мали сакральне значення. Сьогодні Болдині гори – це своєрідна візитна картка Чернігова.

Слайд 4

Борисоглібський собор Цей собор відбудовано у первісному – давньоруському – стилі, адже, на жаль, через буремні події він неодноразово зазнавав руйнацій та не зберігся з прадавніх часів. Вперше собор був зведений за наказом князя Давида Святославича у ХІІ столітті. У першій половині ХVII століття Борисоглібський собор був перетворений на домініканський костел, а пізніше до нього було добудовано ще декілька бань. Остаточної руйнації зазнав за часів ІІ Світової війни.  

Слайд 5

Вал Це місце можна сміливо назвати колискою Чернігова. Саме тут, на верхньому плато правого берега Десни, у місці, де вона зустрічається із річкою Стрижень, в останній чверті VII століття виникло укріплене городище, яке дало початок майбутній столиці могутнього Чернігово-Сіверського князівства.

Слайд 6

Єлецький монастир Широковідома легенда описує заснування монастиря на честь Святого Успіння князем Святославом Ярославичем ще у середині ХІ століття. Він начебто побачив чудесну появу ікони Божої Матері на ялинці, що росла у цій місцевості, і сприйняв це як знак згори.

Слайд 7

Катерининська церква Споруджена у стилі українського бароко на місці давнього храму часів України-Русі, церква Святої Катерини завжди привітно зустрічає гостей з боку Київського шосе. Церкву було освячено 1715 року, і з того часу вона не зазнала суттєвих змін.

Слайд 8

 П’ятницька церква Існує легенда, що під час штурму Чернігова ординцями у 1239 році цей храм став одним з останніх оплотів захисників міста. У ХVІІІ столітті на цьому місці існував П'ятницький монастир, і церква була його головною спорудою. Після воєнної розрухи,завдяки вдалій реставрації, їй було повернуто її початковий вигляд.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія