X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шкідливий вплив поліетилену на людину

Завантажити презентацію

Шкідливий вплив поліетилену на людину

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ШКІДЛИВИЙ ВПЛИВ ПОЛІЕТИЛЕНУ НА ЛЮДИНУ

Слайд 2

Всі знають, що пластик шкодить довкіллю. Але важливо розуміти, яку непоправну шкоду він завдає самій людині щодня! Поліетилен – скрізь: різноманітні будівельні матеріали, труби, електрокабелі, іграшки, пакети та пляшки для продукції тощо.

Слайд 3

У виробництві поліетилену використовується свинець. Цей метал надзвичайно токсичний. Його скупчення в організмі викликає розвиток багатьох захворювань: - розумова відсталість - анемія - погіршення зору та свідомості - проблеми з печінкою та серцем (інсульт) - затримка розвитку плоду

Слайд 4

Давно доведено, що зберігання їжі в поліетилені не приносить користі. Цю інформацію намагаються замовчувати, адже в цьому зацікавлені великі трансатлантичні компанії, які виробляють пакети та хочуть зберегти цей прибутковий бізнес.

Слайд 5

Особливо небезпечно розігрівати напівфабрикати в упаковці: вчені довели, що під дією високої температури з пластику виділяється формальдегід, токсичний газ.

Слайд 6

Біорозкладний пакет є одноразовим і має короткий життєвий цикл. Він розкладається не в повному обсязі, і його залишкові компоненти мають властивість накопичуватися в природі. При утилізації таких пакетів тільки мала частина дійсно перегниває до кінця, решта ж перетворюється на полімерний пил.

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія