X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологія

Завантажити презентацію

Екологія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Екологічна безпека – це сукупність природних, соціальних, технологічних та інших процесів, які забезпечать безпечну життя і діяльність населення на території проживання. Основне завдання екологічної безпеки – забезпечення екологічного балансу в навколишньому середовищі, захист людства від реальних і потенційних загроз, що створюються антропогенними і природними впливами. Об'єкти екологічної безпеки – це потреби (матеріальні, духовні) і права людини; природні ресурси і природна середа; матеріальна основа державного і громадського розвитку.

Слайд 4

Чи безпечно жити людині у нинішньому природному середовищі?

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Чинники забруднення літосфери, атмосфери, гідросфери та біосфери Природні Антропо- генні Вулканізм Пилові бурі Лісові пожежі Вивітрювання Розклад організмів Кислотні дощі Радіоактивні речовини Промисловість Транспорт Теплоенергетика Опалення житла Сільське господарство

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Неякісна питна вода може спричинити захворювання органів травлення, нирок, головного мозку. Купання у забруднених відкритих водоймах також шкідливе. Хвороботворні мікроби, що містяться у воді, спричиняють інфекційні хвороби: дизентерію, тиф, холеру.

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Висока концентрація шкідливих речовин у повітрі спричиняє хвороби органів дихання, нирок, печінки, нервової системи, алергію. Чадний газ швидко насичує кров і замість потрібного кисню переноситься до всіх органів. Нестача кисню в організмі призводить до втоми, порушення сну.

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Продукти, отримані з рослин, які виросли на забруднених ґрунтах, та з тварин, що їх поїдали, можуть бути непридатні до вживання, бо поступово отруюють організм. Шкідливі речовини накопичуються в організмі і згодом стають причиною хронічних захворювань.

Слайд 28

Слайд 29

Несприятливі для здоров’я екологічні зони України

Слайд 30

Екологічна безпека Бережливе відношення суспільства до природи Бережливе відношення людини до природи

Слайд 31

Основні напрями сучасної екологічної безпеки: боротьба із забрудненням навколишнього середовища, зокрема підвищенням рівня технологій захоронення та утилізації токсичних промислових і побутових відходів; очищення територій від радіонуклідів; створення екологічно безпечних технологій, які не будуть призводити до потепління клімату, збіднення озонового шару; збереження і раціональне використання природних ресурсів; збереження та відновлення флори та фауни, природоохоронна діяльність; поліпшення доступу до інформації з питань економіки, охорони навколишнього середовища та безпеки довкілля для здоров’я.

Слайд 32

Глобальні екологічні блага: атмосферне повітря; планетарні запаси води; озоновий шар; біологічне різноманіття біосфери; сприятливий для життя клімат.

Слайд 33

Екологічні поради задля збереження здоров'я Купуйте екологічно чисті продукти. Обирайте продукти, вирощені в вашій місцевості. Не спалюйте сміття та опале листя. Не купуйте аерозолі, що мають фреони. Пийте очищену воду. Перевіряйте воду в криницях. Зменшуйте використання енергоресурсів у побуті. Ходіть пішки або їздіть велосипедом. Саджайте кущі та дерева.

Слайд 34

Слайд 35

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія