X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Нормативно-правове законодавство в галузі охорони навколишньго середовища та актуальні проблеми екологізації промислового сектору України

Завантажити презентацію

Нормативно-правове законодавство в галузі охорони навколишньго середовища та актуальні проблеми екологізації промислового сектору України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Державне регулювання процесів природокористування, національна система стандартів. Екологія будівництва – природна краса простих рішень.

Слайд 2

Сучасна цивілізація – яка вона?

Слайд 3

Екологічна криза — явище загальносвітове, глобальне. Для України питання екологічної безпеки набувають пріоритетного значення, оскільки саме екологія визначає і визначатиме в найближчому майбутньому норми і стиль життя суспільства.

Слайд 4

ЕКОЛОГІЗАЦІЯ СВІДОМОСТІ

Слайд 5

Екологічна концепція України: Постійне і неухильне збільшення частки засобів державного бюджету, що направляються на охорону навколишнього середовища і природних ресурсів. Поетапне формування екологічного механізму, що забезпечує стійке відтворення навколишнього середовища і природних ресурсів. Поетапне формування нормативно-правового механізму, що співвідносить розвиток усіх сфер суспільного виробництва, його галузей, окремих підприємств і всіх членів суспільства з реальним станом природних ресурсів і умов навколишнього середовища.

Слайд 6

Закони України:

Слайд 7

Державні стандарти в галузі охорони навколишнього середовища Мета екологічної стандартизації та нормування – це встановлення комплексу обов’язкових норм, правил та зобов’язань з охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки .

Слайд 8

Слайд 9

Системи управління навколишнім середовищем В Україні видано стандарти серії 14000, гармонізовані з ISO: ДСТУ ISO 14001-97. Системи управління навколишнім середовищем склад та опис елементів і настанови щодо їх застосування. ДСТУ ISO 14004-97. Системи управління навколишнім середовищем. Загальні настанови щодо принципів управління, систем та засобів забезпечення.

Слайд 10

Слайд 11

Екологічні нормативи: Центральне місце серед перелічених екологічних нормативів займають нормативи гранично допустимих концентрацій шкідливих речових в атмосфері, водоймах, ґрунтах, а також нормативи гранично допустимих викидів шкідливих речовин стаціонарними та пересувними джерелами забруднення.

Слайд 12

Екологічна небезпека в будівельній галузі:

Слайд 13

Законодавче забезпечення пом’якшення негативного впливу на клімат при здійсненні будівельної діяльності

Слайд 14

Закони України: “Про основи містобудування” від 16 листопада 1992 р. “Про планування і забудову територій” від 20 квітня 2000 р.

Слайд 15

Природна краса простих рішень.

Слайд 16

Не покидає відчуття дискомфорту ?!

Слайд 17

Слайд 18

Така ваша мрія?

Слайд 19

Слайд 20

Розвиток екологічного житла: По-перше, це зумовлено необхідністю в найближчий час переходу до стійкого розвитку в цілях збереження цивілізації. По-друге, до кінця не вирішена житлова проблема, оскільки велика кількість сімей не мають власної квартири чи будинку. По-третє, низька енергоефективність.

Слайд 21

Будівельний сектор економіки витрачає близько 30 % від споживання в Україні палива. Середньорічне споживання теплової енергії на опалення, кВт*год/м²/рік

Слайд 22

Слайд 23

Один із шляхів – енергозбереження – зменшення непродуктивних витрат енергії у всіх сферах життєдіяльності людини. Зокрема цілком реально зменшити витрати енергії на опалення будівель до рівня, який дозволяє повністю відмовитись від традиційних енергоносіїв і суттєво зменшити забруднення довкілля.

Слайд 24

Все більшої популярності набуває так зване “пасивне будівництво”[1] [1] Пасивний будинок (нім. Passivhaus) — будинок з малим споживанням енергії (близько 10 % від звичайного енергоспоживання), який в ідеалі повинен бути незалежною енергосистемою.

Слайд 25

Для будівництва використано екологічно найчистіший, найдешевший у виробництві і найдовговічніший в експлуатації природний матеріал – гіпс. Виявляється, віддавна відомий і незаслужено недооцінюваний у будівництві гіпс, може слугувати не тільки оздоблювальним матеріалом, але цілком придатним до використання в якості основного будівельного матеріалу для будинків. При цьому він має цілий список переваг і повністю позбавлений недоліків. Видобуток гіпсу з природних родовищ на території львівської області Ліквідація техногенного забруднення середовища (звалища фосфогіпсів) Очистка шкідливих викидів теплових електростанцій (двоокис сірки SO²) Виробництво будівельного гіпсу Виробництво стінових будівельних елементів Системи ВS Виробництво сухих будівельних сумішей на основі будівельного гіпсу Виробництво ізоляційних і конструктивних матеріалів Екологічне будівництво

Слайд 26

Виробництво стінових будівельних блоків і сухих сумішей на основі гіпсу не потребує теплової енергії. Витрати природного газу на отримання 1 м² стінової конструкції.

Слайд 27

Пропонується будівництво виробничого комплексу продуктивністю до 250 тис. м² житла / рік. Порівняльна характеристика теплоізоляції будівельних матеріалів.

Слайд 28

Перший екологічно - чистий і енергоефективний (пасивний) будинок на Україні Екологічний і енергетично-вигідний (пасивний) будинок в Києві спроектований з урахуванням основних вимог до енергетично-вигідної форми будівлі і з урахуванням орієнтації по сторонах світа.

Слайд 29

ЕКОЛОГІЯ В АРХІТЕКТУРНОМУ ПРОЕКТУВАННІ НЕ ШКОДИТИ ЗДОРОВ’Ю ЛЮДИНИ, ЗАБЕСПЕЧУВАТИ КОМФОРТНИЙ КЛІМАТ У ПРИМІЩЕННІ. НЕ НАНОСИТИ ШКОДИ НАВКОЛИШНЬОМУ СЕРЕДОВИЩУ. БЕРЕГТИ ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ.

Слайд 30

“Тільки тоді, коли буде зрубане останнє дерево, коли буде отруєна остання річка, коли буде зловлена остання рибка, тоді ви встановите, що гроші непридатні до споживання.“ Індіанський вождь Сіатл, 1854

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія