X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Науковий опис шишкаря

Завантажити презентацію

Науковий опис шишкаря

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок розвитку зв’язного мовлення Про одне і те ж по-різному Науковий опис шишкаря Налисник Г.П.

Слайд 2

1. Їх тіло вкрите пір'ям, І більшість з них літають. То хто ж оті тварини, І як їх називають? 2. Хоч гнізда свого не має, яйця іншим підкладає та у лісі в холодку все кує: Ку-ку! Ку-ку! 4. Швидко скрізь цей птах літає, безліч мушок поїдає, за вікном гніздо будує, тільки в нас він не зимує. 3. В мене є великий хист, Я співаю, як артист. Спів мій радісний усюди Люблять слухати всі люди. 5. Довгі ноги, довгий ніс. Прилетів — обід приніс: смач них жабеняток для своїх маляток. 6. Який птах найважчий в Україні? 7. Озира зимовий ліс, на морозі чистить ніс. Для коханих пташеняток у гніздечку у цей час пуху, шишок і зерняток на всю зиму він запас. Налисник Г.П. (Птахи) (Зозуля) (Соловей) (Ластівка) (Лелека) (Дрохва) (Шишкар)

Слайд 3

- Що об'єднує всіх цих тварин? -Чим вони від різняються від інших тварин? - Чому заєць, лисичка, білочка не можуть літати, а птахи можуть? - Чим вкрито тіло птахів? - Цікаво, навіщо пташкам пір'я? Налисник Г.П.

Слайд 4

ЛЕГЕНДА Стародавня легенда розказує, що коли Ісус Христос був розп'ятий на хресті, до нього прилеті-ли шишкарі й стали дзьобами виймати колючки з тернового вінця. Намагалися витягти й цвяхи, якими руки й ноги Христа були прибиті до хреста. Але це виявилося їм не під силу, і кінчики дзьобів птахів перехрестилися, а пір'я стало червоним, коли на нього попала кров Христа. За це в деяких країнах шишкарів кличуть "Христовими птахами". Налисник Г.П.

Слайд 5

Налисник Г.П. САМКА

Слайд 6

Налисник Г.П. САМЕЦЬ

Слайд 7

Налисник Г.П.

Слайд 8

Налисник Г.П.

Слайд 9

Словникова робота Оперення Голова Ноги Хвіст Пір’я Налисник Г.П.