X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Життєвий і творчий шлях В.Стуса

Завантажити презентацію

Життєвий і творчий шлях В.Стуса

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життєвий і творчий шлях Василя Стуса Виконала учениця 11 класу Григор’єва Світлана

Слайд 2

Біографія.Дитинство Народився 6 січня1938 р. в селі Рахнівка Гайсинського району Вінницької області.  Був четвертою дитиною в родині 1938 р. сім'я Стусів, рятуючись від "розкуркулення", перебралася у м. Сталіно (нині - Донецьк).

Слайд 3

Освіта 1944—54 -донецька міська середня школа № 265(срібна медаль). Історико-літературний факультет педагогічного інституту міста Сталіно(1959р.червоний диплом). Член літературного об'єднання «Обрій».

Слайд 4

Шкільні роки 3-й клас Маленький Василь крайній справа

Слайд 5

Талановитий учитель Учителював у Кіровоградській області ( укр.мова і література) Середня школа № 23 м. Горлівки Вступ до аспірантури Інституту літератури Академії наук УРСР ім. Т. Шевченка у Києві із спеціальності «Теорія літератури».

Слайд 6

Служба на Уралі Під час навчання і служби став писати вірші. Тоді ж відкрив для себе німецьких поетів Ґете і Рільке; переклав близько сотні їх віршів.

Слайд 7

Шістдесятник Активна боротьба за відродження національної культури, протест проти реставрації сталінізму, обмежень свободи слова; У вересні 1965 під час прем'єри фільму Сергія Параджанова «Тіні з