X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СУЧАСНА КНИГОЗБІРНЯ ОРІХІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇЇ №1 "СУЗІР'Я"

Завантажити презентацію

СУЧАСНА КНИГОЗБІРНЯ ОРІХІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇЇ №1 "СУЗІР'Я"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сучасна книгозбірня Оріхівського «Сузір’я» Презентація бібліотеки, яка робить перші кроки як бібліотечно-інформаційний центр

Слайд 2

БІЦ обслуговує:

Слайд 3

65 років - духовній скарбниці, одному з найяскравіших джерел культури Оріхівського району 92 назви періодичних видань 106 дисків

Слайд 4

Існує крилата фраза: “Усе пізнається у порівнянні” За проектом школи (1969 р.) бібліотека площею 48 м2 розміщалось на ІІ поверсі. З роками фонд зростав за рахунок підручників, довідкових видань, художніх творів серії “Шкільна бібліотека”. Вузькі проходи між стелажами, високі антресолі не давали змоги розкрити книжкові скарби. Фонд для читачів був закритий. Частина літератури зберігалась у навчальних кабінетах.

Слайд 5

Відсутність технічних засобів, крім радіо та ксерокса, значний фонд, але мала площа для збереження фонду, зони обслуговування - все це ускладнювало діяльність бібліотеки.

Слайд 6

Участь у Всеукраїнських конкурсах «Живи, книго!», «Найкращий читач року», «Легенди рідного краю», «Культурна спадщина України очима дітей» виховували у читачів любов і повагу до книги.

Слайд 7

Постійний творчий пошук, спілкування з колегами – бібліотекарями, новизна поглядів на роботу змінювали форми і методи роботи з читачами Участь у районних та обласних семінарах, робота в обласній творчій групі шкільних бібліотекарів під керівництвом Л.В.Крижко. Курси підвищення кваліфікації, незабутні методичні наради та семінари у Києві, які проводила ДНПБ ім. Сухомлинського (2000, 2011 р.) – дали поштовх на реорганізацію звичайної бібліотеки у БІЦ нашого “Сузір’я”.

Слайд 8

Старі уявлення про шкільну бібліотеку руйнуються на очах. У грудні 2011 року був розроблений проект створення БІЦ гімназії у приміщенні площею 130 м2. У реалізації проекту брали участь батьки, вчителі, гімназисти, випускники минулих років, громадські організації. Толока зібрала всіх, хто цінує найглибше джерело знань – книгу.

Слайд 9

Днем народження бібліотечно-інформаційного центру став день 1 Вересня 2012 року – День Знань.

Слайд 10

… сучасний читальний зал з комп’ютерами та цінним довідковим фондом, … відкритий доступ до всіх друкованих документів на абонементі, До послуг користувачів:

Слайд 11

… читальний зал для вчителів та батьків, … зручне книгосховище для підручників, дублетної літератури та книг закритого фонду

Слайд 12

Фонд розкривається перед читачем через книжкові виставки проведено екскурсії з усіма 28 класами гімназії та їх батьками; розроблено план проведення бібліотечно-бібліографічних занять, які допоможуть читачам самостійно працювати з інформацією;

Слайд 13

активно працює комп'ютерна техніка, є доступ до мережі Інтернет; поповнюється фонд нетрадиційних носіїв інформації; підключена повнотекстова база даних художньої та галузевої літератури.

Слайд 14

ПЛАНУЄМО - ВИКОНАЄМО

Слайд 15

ПЛАНУЄМО - ВИКОНАЄМО

Слайд 16

Молитва до книги Відкрий мені свічадо своїх дум, Відкрий свічадо мудрості своєї. Я виросту - і мій глагол на глум Підняти вже не можуть фарисеї. На ниві Слова, на твоїй ріллі Не для гордині піт проллю – то тлінне… А щоб себе на Божій знать землі І Божим гідно зватися творінням, Не пожалій мені своїх щедрот - Я їх примножу та роздам по світу. Коли Ти є у мене - єсть Народ, Любов, Надія, Віра і Молитва. Амінь!

Слайд 17

«По дню вчорашньому не каюсь, а жити завтрашнім учусь» Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» вул. Червоних Партизан, б. 1а м. Оріхів, Запорізька область,70500 директор – Володимир Іванович Галич (06141) 4 32 81, e-mail: suzerya@mail.ru завідувач БІЦ Любов Іванівна Білодід (06141) 4 36 02, E-mail: bibliotekarsuzirij@ukr.net щира вдячність за розуміння і підтримку: директору гімназії В.І. Галичу; гімназійному та батьківському колективам; за надання методичної допомоги: методисту ЗОІППО Л.В. Крижко; презентація створена за участю: завідувача БІЦу Л.І. Білодід; заступника директора гімназії Н.С. Кудіної; вчителів Л.В. Бойко, Т.С. Пересипкіної.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо