X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасная дитяча література

Завантажити презентацію

Сучасная дитяча література

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сучасна дитяча література 5 клас

Слайд 2

Сучасна дитяча література Пауль Маар Роальд Дал Туве Янссон 5 клас

Слайд 3

Мета: рекламувати твори сучасних дитячих письменників, надати можливість кожному школяреві знайти свою книжку.

Слайд 4

Пауль Маар (13. 12. 1937, Швайнфурт) — популярний німецький дитячий письменник, драматург, перекладач, ілюстратор.

Слайд 5

Героєм багатьох книг Пауля Маара є незвичайний хлопчик, який має надприродні здібності. Він може їсти все, що його оточує, виконувати будь-які бажання, поки на його голові є сині цятки. Про пригоди Суботика, про те, як він зумів змінити світ на краще, розповідає книжка “Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу” В російському перекладі Суботик має імя Субастік.

Слайд 6

Роальд Дал (13.09. 1916 — 23.11.1990) — валійський (аглійський) письменник, автор романів, казок і новел, написаних як для дорослих, так і для дітей. Лауреат чисельних премій, військовий герой. Його найвідомішими творами є : ««Чарлі і шоколадна фабрика»», «Джеймс і гігантський персик», «Матильда», «Відьми», «Докори» та «BFG». За сюжетами його книжок знято культові кінофільми.

Слайд 7

Чарлі і шоколадна фабрика (1964 р.) Головні герої: Бідний хлопчик Чарлі Бакет та його родина Августус Глуп – жадібний хлопець Верука Солт – дівчина, яка мала все, що забажає Віолета Борегард – дівчина, яка цілий день жує жуйку Майк Тіві – хлопець, який тільки те й робить, що дивиться телевізор

Слайд 8

“Чарлі і шоколадна фабрика” П'ятеро дітей стали власниками Золотого квитка, який давав їм право відвідати чарівну шоколадну фабрику Віллі Вонки. Тільки одному з них випало щастя стати власником цієї фабрики. Чому спадкоємцем багатія Віллі Вонки став саме бідняк Чарлі, розповідається в книжці “Чарлі і шоколадна фабрика” Роальда Дала. А також ви дізнаєтесь про маленьких людей умпа-лумпа, про загадкову країну Лумпаландію, про шоколадну річку, карамелькові пломби, невидимі шоколадки, щоб їсти їх на уроці, чарівний скляний літаючий ліфт та про багато інших чудасій.

Слайд 9

Ту ве Марі ка Я нссон — (9.09.1914 – 27. 06. 2001) — фінська художниця шведського походження, романістка, дитяча письменниця та ілюстратор.

Слайд 10

Книжки про мумі - тролів “Комета прилітає” (1968 р.) – перша книжка про дружну родину мумі-тролів – казкових створінь, зовні схожих на маленьких бегемотиків. Мумі-мама чудово готує, вона вміє залагодити будь-які конфлікти. Мумі-тато – майстер на всі руки. Він не боїться нічого, поважає і любить свою дружину і сина. Мумі-троль (син) – понад усе цінує справжню дружбу, любить мандрувати і відкривати для себе щось нове з кращими своїми друзями: Чмихом (трошки вередливим), Нюхмумриком (дуже розумним), Хропсею (в яку закоханий).

Слайд 11

Цікавинки У місті Наанталі (Фінляндія) збудовано один із найкращих дитячих парків – “Долина мумі-тролів”, де шанувальники творчості письменниці можуть побачити будиночок казкових героїв і пройти стежками їхніх пригод. У місті Тампере в приміщенні дитячої бібліотеки знаходиться Музей мумі-тролів, в якому зібрано понад 2000 ілюстрацій до книг Туве Янссон, а також малюнки мисткині до інших творів. За творами письменниці у різних країнах створено десятки мультиплікаціййних фільмів.

Слайд 12

Література Ніколенко О.М. До нас йдуть мумі-тролі. - /Зарубіжна література в школах України. – 2013.- №3.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання