X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СУЧАСНА КАРДІОЛОГІЯ

Завантажити презентацію

СУЧАСНА КАРДІОЛОГІЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА НАУКОВО-МЕДИЧНА БІБЛІОТЕКА ПРЕДСТАВЛЯЄ Серпень 2010

Слайд 2

кардіологія Віртуальна виставка

Слайд 3

СУЧАСНА КАРДІОЛОГІЯ 616.1 Д-25 Дебейки М., Готто А. Новая жизнь сердца: пер. с англ./ Под ред . Проф. Р.С. Акчурина. – М.: ГЭОТАР МЕДИЦИНА, 1998. – 500 с. У виданні розглянуті проблеми сучасної кардіології, питання профілактики та лікування ішемічної хвороби серця, порушення ритму серця. Надані корисні поради хворим серцевими хворобами щодо дієтотерапії, ритму життя, усуненню факторів ризику. Книга має на меті допомогти кожному хворому і суспільству в цілому зберегти основну цінність – здоров’я людини.

Слайд 4

Посібник з кардіології для лікарів-кардіологів, які працюють у відділеннях невідкладної допомоги та блоках кардіореанімації Граб Н.Р. Кардиология / Н.Р. Грабб, Д.Е. Ньюби; пер. с англ.; Под ред. Д.А. Струтынского. – М.: МЕДпресс-информ, 2006. – 704 с.: ил. 616.1 Г-75 У посібнику розглянуті питання анатомії та фізіології серцево-судинної системи, обстеження кардіологічного пацієнта, амбулаторного та шпитального ведення кардіологічних хворих. Розглядається широкий спектр проблем щодо проведення діагностичних та лікувальних маніпуляцій, даються практичні поради з підготовки та проведення операційних втручань.

Слайд 5

ПОСІБНИК З КАРДІОГРАФІЇ У книзі на сучасному рівні доступною мовою представлені підходи та інтерпретації ЕКГ, загальні принципи діагностики та лікування серцевих захворювань. Видання дозволить вивчати електрокардіо-графію з самого початку та не потребує попередніх знань про принцип даного методу, що буде особливо корисним для студентів медичних навчальних закладів, інтернів та ординаторів, а також для практикуючих лікарів, яким необхідно оновити свої знання з електрокардіографії. - 616.12 Г-60 Голдбергер А.Л.Клиническая электрокардиография. Наглядный подход /А.Л. Голдбергер; пер. с англ. Ю.В. Фурменковой; под ред. А.В. Струтынского. - М.6 ГЭОТАР-медиа, 2009. – 328 с., ил.

Слайд 6

ТИПОВО ЖІНОЧІ СИМПТОМИ 616.1 Х-85 Хоффбауер Г. Инфаркт миокарда у женщин.: Пер. С нем. Е.Б. Мурзина. – М.: ” Издательство “ Уникум-Пресс “, ООО ” Издательский дом “ИНФРА-М”, 2002. – 208 с. У книзі розглядаються особливості розвитку і протікання інфаркту у жінок, розкриваються специфічні причини та наслідки інфаркту. Надається інформація про дію різноманітних медикаментів на жіночий організм та подаються цінні психологічні рекомендації відносно нового стилю життя постраждалих внаслідок перенесеного інфаркту.

Слайд 7

Посібник для педіатрів, кардіологів, Сімейних лікарів, лікарів функціональної діагностики 616.12 М-92 Мутафьян О.А. Пороки сердца у детей и подростков: Руководство для врачей. – М.:ГЕОТАР-Медиа, 2009. – 560с.: ил. У посібнику розглянуті методи загальноклінічного, інструментального та рентгенологічного обстеження дітей. Сформульовані показники методів для консервативного та хірургічного лікування. Великий розділ присвячено ускладненням вад та аномалій серця, тромболітичному синдрому, інфекційному ендокардиту та ін.

Слайд 8

Кардіологам, терапевтам, лікарям загальної практики Описуються основні питання епідеміології, патогенезу, клініки, діагностики гіпертонічної хвороби та ішемічної хвороби серця. Видання призначене для навчання пацієнтів, хворих на гіпертонічну хворобу та ішемічну хворобу серця. 616.1 К-61 Коломоец Н.М., Бакшеев В.И. Гипертоническая болезнь и ишемическая болезнь сердца: Руководство для врачей, обучающих пациентов в школе больных гипертонической болезнью и ишемической болезнью сердца. – М.: Медицина, 2003. – 336 с.: ил.

Слайд 9

У практичному посібнику розглянуті ефективні та безпечні методики протитромботичних засобів лікування при стенокардії, інфарктах міокарда, тромбозах серця, периферичних артерій та вен, тромбоемболії легеневої артерії. Руксин В.В. Тромбозы в кардиологической практике – 2-е изд. Пераб. и доп. – М.; Издательство БИНОМ, 2001 г. – 125с.: ил. 616.1 Р-84 ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ТРОМБОЗІВ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина