X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського університету

Завантажити презентацію

Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського університету

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського Національного Університету

Слайд 2

Природничо-гуманітарний коледж - вищий навчальний заклад 1 рівня акредитації, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, створений наказом Міністерства освіти України №103 від 8 квітня 1999 року на базі факультету підготовки молодших спеціалістів (колишній Ужгородський технікум електронних приладів) та спеціалізованої школи при Закарпатському державному університеті без права юридичної особи.

Слайд 3

Структура коледжу Охайний європейський коледж має власний корпус і гуртожиток на 140 місць. Тут діють три комп’ютерні лабораторії, локальна комп’ютерна мережа, кабінети новітніх технологій навчання. Випускники коледжу продовжують навчання на відповідних факультетах УжНУ.

Слайд 4

Студенти мають можливість навчатися в теплих світлих охайних аудиторіях та в ком’ютеризованих лабораторіях.

Слайд 5

Студенти коледжу беруть активну участь у різних олімпіадах та наукових конкурсах обласного та всеукраїнського рівня, що допомагає їм впевнено крокувати в науковій царині, здобувати щораз нові нагороди і розвивати свої таланти.

Слайд 6

Шаповалов Андрій, призер олімпіади з математики який посів 2-ге місце серед 29 учасників із всієї області. Студент напряму «Комп’ютерні науки» Балог Шандор виборов призове місце серед науково-дослідницьких робіт Малої Академії в секції «Економіка».