X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лужанська школа ЗНЗ ім. Орелецького

Завантажити презентацію

Лужанська школа ЗНЗ ім. Орелецького

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА: Лужанська школа ЗНЗ ім. Орелецького! І моє студентське життя ФЕФ ЧТЕІ КНТЕУ!!!

Слайд 2

Історія Лужанскої школи Кабінет директора (Катрюк В.К.) Кабінет завуча (Гамаль О.В.) Кабінет Укр. мови (Капальнюк А.Г. Н.Д.) Кабінет математики (Одовійчук О.К. Сидоренко Н.І.) Кабінет фізики (Гамаль О.В.) Вчитель хімії (Мельничук Л.В.) Вчитель географії (Куриш Н.К. Куриш Д.Г. О.О.) Вчитель іноземної мови (Вудвуд І.В., Рипчик Л.) Вчитель світової літератури (Розенквіт І.А., В.М.) Вчитель біології (Олійник М.Ю., Н.Й.) Вчитель історії ( Комарова О.Г., Р.М,, Куриш О.І.) Вчитель малювання (Дубова Т.В., Качмар Л.В.) Вчитель фізкультури (Віктор Васильович, Мирослав Васильович, Наталія Захарівна) Психолог (Наталія Корніївна) Логопед (Світлана Василівна)

Слайд 3

МОЄ ДИТИНСТВО! Яна Шелепницька. Мені 21 рік с.м.т. Лужани, пійшла до першого класу 2000 року. Класний керівник Олеся Корніївна. 2 клас. В нас прекрасні вчителі! 3 клас О.К. поїхала в Італію, але нічого ми учні, ми її згадуємо, любимо і чекаємо на зустріч із нею! Перша вчителька! 4 клас. Класний керівник Світлана Василівна. Ми Вас дуже любимо і скучаємо за Вами!!! 5 клас. Дуже багато вчителів. Класний керівник Тетяна Іванівна. Вона прекрасна жінка і вчителька! Вона дуже любила нас і сподіваюсь ще памятає про нас! 6 клас Тетяна Іванівна лишила нас і тепер класний керівник Алла Григорівна! Вона прекрасний учитель укр.мови. і літератури! А.Г. не завжди була задоволена нами, бо ми тікали з уроків! Їхали на екскурсію в Львів і Кам’янець – Подільський і т.д.

Слайд 4

Моя родина! Мама Галина Володимирівна Тато Тарас Григорович Бабуся Галина Денисівна Дідусь Григорій Григорович Бабуся Калина Миколаївна Дідусь Володимир Дмитрович Дядько Володимир Володимирович І найкраща тьотя Шелепницька Г.В.

Слайд 5

Я вірю в Бога! Дякую вам за все !!!

Слайд 6

7 клас. Я брала участь у конкурсі «Кращий читець» - зайняла 1 місце! 8 клас. Ми дуже вчимося і чекаємо 11 класу ! 9 клас. А.Г. перед 6 грудня здивувала нас, що вона вагітна. І призначили класного керівника Ольгу Миколаївну. Нічого ми теж її полюбили. З нею ретельно готувались до екзаменів, здали прекрасно! Випускний вечір 9 класу проводили в ресторані «Патріот». Такий скромний випускний. З нами були А.Г. і О.М. – керівники нашого класу. 9-А, 9-Б. 10 клас. (9-А, 9-Б) став просто 10 клас! Наш класний керівник Олеся Корніївна. Вона вчитель математики – це алгебра і геометрія! Олеся Корніївна любила і терпіла нас. Всі наші бажання! 11 клас. Я рада що в мене багато класних керівників! Я дякую Богові за все!!! Випускниця школи ЗНЗ ім. Орелецького. Було дуже важко тому що це останній рік навчання. Вчитель укр.мови і літератури – це моя бабуся Галина Денисівна! Вона працювала поки я училась в школі! І тепер на пенсії.

Слайд 7

ВИПУСКНИЙ!!!! Я дуже щаслива тому, що я випускниця 11 класу. Випускний відбувся 28 травня 2011 року у парку Лужан! Дуже рада, що прийшли привітати – це моя мама Галина Володимирівна, тато Тарас Григорович, бабусі Калина і Галина, дідусі Володимир Дмитрович і Григорій Григорович і найкращий дядько Володимир Володимирович! Мої подруги з дитинства Машка, Олька і Карінка, а саме головне привітала родина Орлецьких це – Інуся і Алінка. Були вірші, танці, каротше було весело. Вальс з рідним татом. Ресторан – це «Магія». Було багато вчителів і батьків. Я сиділа коло Діанки. Вона моя подруга. Ми 2 роки вчились разом, а тепер 8 років наша дружба і я це ціную!

Слайд 8

Слайд 9

Скоро ЗНО! Моя бабуся Г.Д. була для мене репетитором з укр. мови і літератури тому що вона чудова бабуся у світі! Здавала такі предмети: Укр.мова і література Математика Географія

Слайд 10

З дитинства моя мрія була стати лікарем так як мій дідусь В.Д., але з годом все змінилось і я поступила на 1 курс Чернівці. ЧТЕІ КНТЕУ!!! ІСТОРІЯ МОГО ІНСТИТУТУ!!! Багато народу!

Слайд 11

1 курс. Я познайомилась з інститутом ЧТЕІ КНТЕУ! З деканом Ернест Оттович! З куратором Альбіною Валентинівною! І з викладачами та студентами! Моя 111 група ми привикали один до одного. СВЯТА! День першокурсника День здоров’я День вчителя День студента! І т.д.

Слайд 12

Студент року 2011 Нас запросили на «Студент року» у мене була інтуіція, що студентом року стане Руслан Чобан! Він талант це – його перемога! Він родом з Чернівців. День народження 18 жовтня 1990 року. Тепер працює на 2х роботах це – кінотеатр «Ефект» і ведучий на свято «Love is» його любимий кумир це ДзіДзьо.

Слайд 13

2 КУРС. Ми 112 група. Вчимося і готоємося до сесії. Це була 2 зміна, було дуже важко, але нічого ми привикли!

Слайд 14

3 КУРС. 1 зміна, це дуже рано. Пари починаються в 8-30, нічого ми привикли. 1 зміна на мою думку гірша, а 2 краща!

Слайд 15

4 КУРС. Ми вже 142 група і знову 2 зміна. В інституті 3 роки було ОЕФ а тепер ФЕФ! Нічого ми привикли. Це міжнародна економіка і фінанси! Вчимося по суботах! Зимою два місяці дома – це круто! В грудні чекає тяжка сесія. Вчора 7.10 ми 142 група пійшли в 1 корпус ЧТЕІ КНТЕУ

Слайд 16

Мені дуже сподобалось!

Слайд 17

Прекрасний викладач укр. мови Пацарюк Юлія Михайлівна! Вона прекрасна жінка в світі. Вона викладала українську мову! Вона здобула перемогу «дві зірки» і її друг Вадим Яшан! Мені дуже сподобався концерт!

Слайд 18

Слайд 19

КІНЕЦЬ! Ще далі буде… 2014 рік

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо