X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лужанська школа ЗНЗ ім. Орелецького

Завантажити презентацію

Лужанська школа ЗНЗ ім. Орелецького

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА: Лужанська школа ЗНЗ ім. Орелецького! І моє студентське життя ФЕФ ЧТЕІ КНТЕУ!!!

Слайд 2

Історія Лужанскої школи Кабінет директора (Катрюк В.К.) Кабінет завуча (Гамаль О.В.) Кабінет Укр. мови (Капальнюк А.Г. Н.Д.) Кабінет математики (Одовійчук О.К. Сидоренко Н.І.) Кабінет фізики (Гамаль О.В.) Вчитель хімії (Мельничук Л.В.) Вчитель географії (Куриш Н.К. Куриш Д.Г. О.О.) Вчитель іноземної мови (Вудвуд І.В., Рипчик Л.) Вчитель світової літератури (Розенквіт І.А., В.М.) Вчитель біології (Олійник М.Ю., Н.Й.) Вчитель історії ( Комарова О.Г., Р.М,, Куриш О.І.) Вчитель малювання (Дубова Т.В., Качмар Л.В.) Вчитель фізкультури (Віктор Васильович, Мирослав Васильович, Наталія Захарівна) Психолог (Наталія Корніївна) Логопед (Світлана Василівна)

Слайд 3

МОЄ ДИТИНСТВО! Яна Шелепницька. Мені 21 рік с.м.т. Лужани, пійшла до першого класу 2000 року. Класний керівник Олеся Корніївна. 2 клас. В нас прекрасні вчителі! 3 клас О.К. поїхала в Італію, але нічого ми учні, ми її згадуємо, любимо і чекаємо на зустріч із нею! Перша вчителька! 4 клас. Класний керівник Світлана Василівна. Ми Вас дуже любимо і скучаємо за Вами!!! 5 клас. Дуже багато вчителів. Класний керівник Тетяна Іванівна. Вона прекрасна жінка і вчителька! Вона дуже любила нас і сподіваюсь ще памятає про нас! 6 клас Тетяна Іванівна лишила нас і тепер класний керівник Алла Григорівна! Вона прекрасний учитель укр.мови. і літератури! А.Г. не завжди була задоволена нами, бо ми тікали з уроків! Їхали на екскурсію в Львів і Кам’янець – Подільський і т.д.

Слайд 4

Моя родина! Мама Галина Володимирівна Тато Тарас Григорович Бабуся Галина Денисівна Дідусь Григорій Григорович Бабуся Калина Миколаївна Дідусь Володимир Дмитрович Дядько Володимир Володимирович І найкраща тьотя Шелепницька Г.В.

Слайд 5

Я вірю в Бога! Дякую вам за все !!!