X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Києво-Святошинська районна класична гімназія - лабораторія особистісно орієнтованого навчання та виховання

Завантажити презентацію

Києво-Святошинська районна класична гімназія - лабораторія особистісно орієнтованого навчання та виховання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Києво-Святошинська районна класична гімназія - лабораторія особистісно орієнтованого навчання та виховання Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів Осипенко Ж.Ж.

Слайд 2

Мета особистісно орієнтованої освіти - створення оптимальних умов для розвитку й становлення компетентної особистості як суб'єкта навчання та суспільних відносин, Мета діяльності гімназії як лабораторії: розробка, апробація, впровадження моделей (технологій) особистісно орієнтованого навчання та виховання Осипенко Ж.Ж. Осипенко Ж.Ж.

Слайд 3

Принципи діяльності гімназії: дитиноцентризм; гуманізація та гуманітаризація навчання; науковість; безперервність, наступність та інтеграція; соціалізація демократизація; життєтворчість; варіативність; індивідуалізація; диференціація; естетичність. Осипенко Ж.Ж. Осипенко Ж.Ж.

Слайд 4

Пріоритетними завданнями діяльності у структурі цілісного особистісно орієнтованого навчально-виховного процесу є створення психолого – педагогічних та соціально - психологічних умов для особистісного розвитку і творчої самореалізації кожного гімназиста; подальше впровадження в освітню модель гімназії принципу різнорівневої та профільної диференціації; продовження роботи над формуванням у гімназистів основних груп життєвих компетентностей (соціальних, полікультурних, комунікативних, інформаційних, творчих, саморозвитку та самоосвіти); Осипенко Ж.Ж. Осипенко Ж.Ж.