X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рівненська районна ЦСПШБ(Рівненська централізована система публічно-шкільних бібліотек)

Завантажити презентацію

Рівненська районна ЦСПШБ(Рівненська централізована система публічно-шкільних бібліотек)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рівненська районна ЦСПШБ (Рівненська централізована система публічно-шкільних бібліотек) смт.Клевань2 вул.Сагайдачного 24 тел.27-16-63 Email:klevan_libr.mail.ru

Слайд 2

Рівненська Центральна Районна Бібліотека РЕЖИМ РОБОТИ: Щодня з 9.00 до 18.00 г. Вихідний день - субота Адреса бібліотеки: 35312, Клевань ІІ вул. Франка 17 www.ribne.libr.rv.ua Еmail: klevan_libr@mail.ru Телефони: директор 7-16-63 відділ обслуговування 7-12-35 відділ обробки 7-10-35 Чекаємо на Вас!

Слайд 3

З ІСТОРІЇ БІБЛІОТЕКИ В 1940 році в Клевані була створена Районна бібліотека з дитячим відділом. Після війни в грудні 1946 року в Клевані було відновлено бібліотеку з фондом 4750 книг. В 1961 році було побудоване окреме приміщення на базі якого в 1979 році організовано Рівненську центральну районну бібліотеку. Послугами бібліотеки користуються понад 1300 користувачів.

Слайд 4

Основними завданнями бібліотека вбачає популяризацію надбань світової та вітчизняної культури та літератури. ДО ПОСЛУГ КОРИСТУВАЧІВ - книги суспільних , технічних, та гуманітарних наук, - краєзнавча література, - художня література всього понад 38 000 видань. - щорічна передплата газет та жур-налів – понад 60 назв; - інформаційні послуги та консуль-тації через систему каталогів та картотек, в тому числі за допомогою електронного каталогу та електро-нної картотеки статей та мережу Інтернет; - послуги друку; - ксерокопія.

Слайд 5

ІНФОРМАЦІЮ МИ МОЖЕМО ОТРИМАТИ В ВІДДІЛАХ: обслуговування читачів абонемент читальний зал організаційно-методичної та інформаційної роботи. Комплектування, організації каталогів та обробки літератури

Слайд 6

ЗАПИСАТИСЯ ДО БІБЛІОТЕКИ ВИ МОЖЕТЕ В ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ ТА НА АБОНЕМЕНТІ.

Слайд 7

В БІБЛІОТЕЦІ ВИ МОЖЕТЕ: - отримати літературу додому терміном на 30 днів; - працювати в читальному залі; - отримати книгу через „нічний абонемент”; - ознайомитися з тематичними книжково-ілюстративними вис-тавками; - взяти участь в літературних та тематичних вечорах, презент-таціях книг, творів мистецтв, годинах спілкування. - переглядати відеофільми, прослухати музичні записи, пограти в ігри. - отримати консультаційну допомогу в Центрі регіональної інформації.

Слайд 8

До ваших послуг Книги з гуманітарних та суспільних наук; Краєзнавча література; Художня література ; Понад 60 назв українських та російських періодичних видань; Інформаційні послуги і консультування через систему каталогів і картотек книгозбірні в т.ч. за допомогою електронної картотеки статей повна інформація про ресурси бібліотеки; Консультації в пошуку інформації в т.ч. з мережі Інтернет; Послуги друку , ксерокопіювання, сканування, запис інформації нарізні носії, робота в мережі Інтернет; Цікаві літературні вечори, зустрічі з письменниками, презентації нових видань тощо.

Слайд 9

Рівненська районна бібліотека для дітей

Слайд 10

Бібліотека працює: з 9 до 18 години Вихідний день – субота Санітарний день – останній четвер місяця П’ятниця, неділя – з 9 до 17 год. без обідньої перерви. Адреса бібліотеки: 35312, Клевань ІІ вул. Сагайдачного, 24 www.ribne.libr.rv.ua Еmail: klevan_libr@mail.ru Телефони: директор 7-16-63 Заступник директора по роботі з дітьми: Любов Коротчук 7-16-63 Завжди раді новим читачам!!!

Слайд 11

Історія бібліотеки В Рівненському районі дітей обслуговують 40 бібліотек, серед яких провідну роль відіграє районна бібліотека як методичний центр та найбільша книгозбірня серед бібліотек, що обслуговують дітей. Бібліотека була заснована у 1948 році, а нині її фонд налічує 28654 примірників книг та більше 60 назв газет та журналів.Щороку бібліотеку відвідують понад 1924 юних Клеванців.

Слайд 12

Тут працюють 4 кваліфікованих спеціалісти, відданих бібліотечній справі, які визначили прірорітетні напрямки у своїй роботі: Повне забезпечення інформаційних потреб дітей та організаторів дитячого читання; Популяризація кращих зразків української та світової літератури; Розвиток творчих здібностей обдарованих дітей; Організація змістовного дозвілля юних користувачів; Методичне забезпечення діяльності бібліотек району, що обслуговують дітей.

Слайд 13

Районна бібліотека для дітей розміщена у двох примі Відділ обслуговування читачів дошкільного віку Відділ обслуговування читачів середнього та старшого шкільного віку В читальному залі бібліотеки діє клуб за інтересами “Книга і лялька ” Щоб стати читачем районної бібліотеки для дітей потрібно 1 гривня для оформлення реєстраційних документів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне