X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
сучасний ідеальний учитель

Завантажити презентацію

сучасний ідеальний учитель

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Сучасний ідеальний учитель” Виконав: студент групи 1АПО Кирильчук Сергій

Слайд 2

Професія учителя одна з самих шанованих, почесних і відповідальних професій. Можна сказати, що учитель створює майбутнє країни, оскільки від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання.

Слайд 3

Вихованням і навчанням можуть займатися люди з схильністю і любов'ю до цієї справи. Учитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить : Робота учителя пред'являє великі вимоги до його особи. Учитель працює з усім класом, і йому необхідно тримати у полі зору багатьох учнів. Він повинен уміти помічати усі зміни в їх поведінці.

Слайд 4

Педагогічна діяльність вимагає від людини певних вольових якостей : витримки, терпіння, послідовності, наполегливості, самовладання. Учитель зобов'язаний контролювати свою поведінку, управляти нею. Дуже важлива в професії учителя мова, яка повинна відрізнятися виразністю, емоційністю, переконливістю. Учитель повинен уміти висловлювати свої думки грамотно, ясно, просто, зрозуміло для учнів. Окрім перерахованих професійних якостей учитель повинен мати здібності до певної галузі науки (до математики, фізики, літератури і т.д.).

Слайд 5

Ця професія вічна. Як би не мінялося суспільство, як би далеко не йшло воно у своєму розвитку, без учителя воно ніколи не обійдеться. В майбутньому зникнуть деякі професії, але учителі будуть завжди. Учні вчаться у вчителя багато чому: а це означає, що учитель повинен мати усі ці якості. Учитель вічний учень. Цілеспрямовано, невпинно треба працювати над собою. І так буде завжди!

Слайд 6

Образ ідеального сучасного педагога очима учнів