X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Модель випускника

Завантажити презентацію

Модель випускника

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Компетентнісний підхід у побудові моделі сучасного випускника ( базової школи, старшої школи) — шлях до успішної соціалізації особистості Презентація вчителя математики гімназії №45 Шаповалової Н. Ф.

Слайд 2

Соціальне замовлення: портрет випускника. Особистість, яка здатна: 1. використовувати всі постійно придбані протягом життя знання, вміння та навички для вирішення життєво-практичних завдань у різних сферах людської діяльності, спілкування і соціальних відносин; 2.діяти відповідно суспільним цінностям, розуміючи, що життя серед людей - це постійний пошук компромісів. 3.ставити цілі, вміти контролювати і оцінювати свої і чужі дії. 4. готовність учня до самостійного орієнтування й активної діяльності в реальному світі. 5. використання системи знань як «універсальної» орієнтовної системи. 6.те, що сьогодні дитина вміє робити в співпраці і під керівництвом, завтра він здатний виконувати самостійно. 7. самостійно знаходити рішення завдань які незустрічалися раніше в навчальних і позанавчальних завданнях. Наша мета полягає не в тому, щоб зробити себе необхідними нашим дітям, а навпаки, у тому, щоб допомогти їм скоріше навчитись обходитись без нас. К.Конраді

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Задачі загальної освіти у XXI с. Навчати: вчитися (вчитися пізнавати); створювати (практична спрямованість); жити (здоровий спосіб життя); жити разом (культура людських відносин).

Слайд 6

Стратегічні завдання сучасної Європейської освіти «Життєві ролі» (які виконуватиме учень у ХХІ столітті). Це такі ролі: 1. Особистість, яка реалізувала себе. 2. Особистість із прагненням підтримки інших. 3. Людина, здатна до самоосвіти на протязі усього життя. 4. Активний учасник культурного розвитку. 5. Висококваліфікований працівник, професіонал, відповідальний і свідомий своїх дій. 6. Інформований громадянин. 7. Захисник навколишнього середовища.