X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Готовність до дорослого життя

Завантажити презентацію

Готовність до дорослого життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Питання для повторення та обговорення Як пов'язані фізіологічна й соціальна зрілість? Чому в підлітка можуть виникати труднощі у функціонуванні серцево-судинної системи? Що потрібно робити, аби стати соціально зрілою людиною? Чим небезпечна затримка соціальної зрілості? У чому може виражатися інфантилізм підлітка? До яких наслідків призводить акселерація?

Слайд 2

Готовність до дорослого життя Урок 5 Обміркуйте ситуацію. Дев'ятикласника Григорія друзі запросили піти в похід на байдарках. Він став умовляти батьків, аби вони його відпустили, стверджуючи, що він досить дорослий для цього. Після походу, в якому син усе ж таки взяв участь, батькам довелося заплатити гроші за поламану з його вини байдарку й купити нові речі замість тих, які він загубив. Як ви вважаєте, що мав на увазі Григорій, коли стверджував, що він дорослий?

Слайд 3

взяти на себе відповідальність за своє матеріальне забезпечення; духовний розвиток; здоров'я; відповідати за свої вчинки та їхні наслідки перед суспільством; створити родину; мати власних дітей і нести за них духовну й матеріальну відповідальність. 1. Доросле життя Підліток ще не є самостійним членом суспільства. За його здоров'я, розвиток, учинки, які він робить, несуть відповідальність його батьки. забезпечувати дитину матеріально; дати їй освіту; сприяти в отриманні тієї чи іншої професії; розвивати її духовно, морально, інтелектуально; піклуватися про її здоров'я. Батьки зобов'язані до певного віку: Стати дорослим означає:

Слайд 4

Зріла людина вміє спілкуватися з іншими людьми й співпрацювати з ними Соціально зріла особистість уміє: брати на себе відповідальність за свої почуття, думки, а головне — вчинки (зріла людина не перекладає свою провину на когось іншого, не шукає причин своїх невдач в інших людях); тверезо оцінювати ситуацію, що виникла, й свої можливості, здатність виносити уроки зі своїх невдач; повноцінно спілкуватися з іншими людьми, співпрацювати з ними. Зрілість — це найбільш тривалий період життя людини, в якому вона максимально реалізує свої духовні, інтелектуальні й фізичні здібності.