X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Неметалічні елементи

Завантажити презентацію

Неметалічні елементи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загальна характеристика неметалічних елементів. Неметали як прості речовини. Явище алотропії, алотропні видозміни Оксигену і Карбону. Значення озонового шару для життя організмів на Землі.

Слайд 2

Мета: Ознайомити з місцем розташування елементів-неметалів у періодичній системі. Закріпити в пам’яті ознаки,за якими відрізняють елементи-неметали від елементів-металів. Дати характеристику місцю Оксигену та Карбону в періодичній системі і особливостям будови їх атомів Дати поняття “алотропія” та “алотропних видозмін хімічного елемента”. Висвітлити причини існування “алотропних видозмін. Формувати розуміння залежності властивостей речовин від їх складу і будови. Дати характеристику озону, його властивостям (здатність поглинати шкідливе ультрафіолетове випромінювання), застосуванню (як окисника для знезараження питної води). Розкрити роль озонового шару для життя організмів на Землі. Лабораторний дослід № 1. Ознайомлення із зразками сірки та її природних сполук.