X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Управління журналами аудиту

Завантажити презентацію

Управління журналами аудиту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Управління журналами аудиту

Слайд 2

Зміст Журнали аудиту Перегляд журналів аудиту Управління журналами аудиту Архівація журналів

Слайд 3

Щоб відкрити вікно «Перегляд подій», натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Панель управління, двічі клацніть значок Адміністрування, потім двічі клацніть значок «Перегляд подій».

Слайд 4

Утиліта перегляду подій дозволяє переглядати три журнала: Журнал додатків. Реєструє повідомлення про помилки, попередження або інформацію, які виникають при роботі різних додатків. Журнал безпеки. Містить записи про успішні або невдалі спроби виконання операцій, позначених політикою аудиту. Системний журнал. Реєструє повідомлення про помилки, попередження і дані, що видаються операційною системою Windows.

Слайд 5

Перегляд журналів аудиту Щоб переглянути вміст журналу, потрібно в лівій частині вікна «Перегляд подій», в дереві консолі, встановити покажчик мишки на один з журналів.

Слайд 6

У правій частині вікна з'явиться список подій з коротким описом кожної події. У лівому стовпчику зазначений тип повідомлення, далі дата і час реєстрації. Крім того вказано джерело, від якого надійшло повідомлення, категорія події, його ідентифікаційний номер, та інші дані.

Слайд 7

Щоб подивитися більш повну інформацію про будь-яку подію, клацніть правою кнопкою мишки по рядку з назвою події і з контекстного меню виберіть «Властивості». Також можна скористатися меню, вибравши в розділі «Дії» пункт «Властивості».