X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТЕОРЕТИЧНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ВІДТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОСНОВНИХ ВИРОБНИЧИХ ФОНДІВ

Завантажити презентацію

ТЕОРЕТИЧНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ВІДТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОСНОВНИХ ВИРОБНИЧИХ ФОНДІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міністерство аграрної політики України Вінницький державний аграрний університет ДОПОВІДЬ на тему: “ТЕОРЕТИЧНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ВІДТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОСНОВНИХ ВИРОБНИЧИХ ФОНДІВ” Роботу виконала: студентка групи 49-ОА Неверко В.Е. Вінниця 2009

Слайд 2

Основні засоби – це матеріальні активи, які підприємство утримує з метою використання їх у процесі виробництва або постачання товарів, надання послуг, здавання в оренду іншим особам чи для здійснення адміністративних і соціально- культурних функцій, очікуваний термін корисного використання (експлуатації) яких більше ніж один рік або операційний цикл, якщо він більший за рік.

Слайд 3

ОСОБЛИВОСТІ ОСНОВНИХ ВИРОБНИЧИХ ФОНДІВ: У процесі виробництва ОВФ зберігають свою натуральну форму, чим вони відрізняються від предметів праці – сировини та матеріалів. ОВФ беруть участь у багатьох виробничих циклах; період їх експлуатації складає від року до кількох десятків років. Оскільки кожен елемент ОВФ є втіленням минулої праці (результатом виробничого процесу), він має вартість, що є основою для економічного аналізу. Усі види ОВФ поступово зношуються у процесі виробництва, а їх вартість у міру зносу входить у вартість готової продукції (наданих послуг).

Слайд 4

ГРУПИ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ 1) земельні ділянки; 2) капітальні витрати на поліпшення земель; 3) будинки, споруди та передавальні пристрої; 4) машини та обладнання; 5) транспортні засоби; 6) інструменти, прилади, інвентар (меблі); 7) робоча і продуктивна худоба; 8) багаторічні насадження; 9) інші основні засоби.