X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія походження назв грошей різних країн

Завантажити презентацію

Історія походження назв грошей різних країн

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історія походження назв грошей спеціалізована школа №1 м. Золотоноші

Слайд 2

Гроші — особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших інших. Гроші виконують функції мірила вартості та засобу обігу. Крім того, вони є засобами нагромадження та платежу. З утворенням світового ринку деякі національні гроші виконують функції світових. З найдавніших часів грішми були різні товари: хутра звірів, металеві сокири, мушлі каурі тощо. Однак завдяки своїм фізичним властивостям найбільш вживаним загальним еквівалентом вартості дуже швидко стають благородні метали: золото та срібло. Згодом вони набирають форми монет.

Слайд 3

Гроші виконують ряд важливих функцій: Засіб нагромадження — це функція, що пов'язана із здатністю грошей бути засобом збереження вартості, представником абстрактної форми багатства. Міра вартості — це функція, в якій гроші забезпечують вираження і вимірювання вартості товарів, надаючи їй форму ціни. Засіб обігу — це функція, в якій гроші є посередником в обміні товарів і забезпечують їх обіг. Засіб платежу - це функція, в якій гроші обслуговують погашення різноманітних боргових зобов’язань між суб’єктами економічних відносин, що виникають у процесі розширеного відтворення. Світові гроші - це функція, в якій гроші обслуговують рух вартості в міжнародному економічному обороті і забезпечують реалізацію взаємовідносин між країнами.

Слайд 4

Що ви знаєте про походження грошей? 10 найпопулярніших грошових одиниць за всю історію. Перші монети на Русі почали чеканити в період роздрібленості та міжусобиць (IX ст). Так що не дивно, що на монетах зустрічаються не тільки сліди перечеканкі і переробки портретів князів, але й образливі написи, спрямовані проти сусіднього князя. Так що інколи, щоб не провокувати сусідів на агресію, деякі купці воліли натуральний обмін, або на худий кінець користуватися монетами чужих країн.

Слайд 5

10 місце — полотна льону: До початку карбування монет із металів свого роду монетою - елементом для взаємних розрахунків були полотна льону: льон високо цінився. Від слова «полотно» і відбулися всі слова з коренем плата. І навіть на німецькій «зарплата» звучить як «der Lohn».